2. Padomes sēdes atskats

12. decembrī tika aizvadīta svinīgā pirmssvētku Padomes sēde, kurā tika ievēlēti vairāki studējošo pārstāvji, kā arī apstiprināts RSU SP 2019.gada budžets.

Padomes sēde iesākās ar RSU SP brīvo Valdes amatu kandidātu vēlēšanām. Par Sociālā virziena vadītāju tika ievēlētā Medicīnas fakultātes 2. studiju gada studējošā Anna Jete Gauja. Zinātnes virziena pienākumus no nākamā gada janvāra pildīs Medicīnas fakultātes 3. studiju gada studējošā Sintija Kukaine. Par RSU SP vizuālo tēlu 2019.gadā rūpēsies Eiropas studiju fakultātē studējošie – jaunais Komunikācijas virziena vadītājs Francis Hugo Gulbis un viņa vietniece Santa Kliedere.

Šajā Padomes sēdē tika ievēlēti divi studējošo Senatori – Amanda Anna Bērziņa un Matīss Linde.

Tāpat notika vēlēšanas arī par domnieku amata kandidātiem: Eiropas studiju fakultātē par domnieci tika ievēlēta 1. studiju gada studējošā Evelīna Viktorija Smirnova, savukārt Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē ievēlēta Paula Feldmane.

Par studējošo pārstāvi RSU Muzeja Padomes un Krājumu komisijas amatā tika ievēlēta Medicīnas fakultātē studējošā Maija Priedniece.

Sveicam visus jaunievēlētos studējošo pārstāvjus!

Šajā jaunās Padomes 2.sēdē tika apstiprināts RSU SP 2019.gada budžets, kā arī apstiprinātas redakcionālas izmaiņas nolikumos, kuri saistīti ar Studentu zinātniskajiem pulciņiem un Zinātnes atbalsta piešķiršanu no RSU SP puses.

Kā jau katru Padomes sēdi, tika apbalvoti iepriekšējā mēneša projekti un biedri.

Pateicības par ieguldīto darbu oktobra-novembra periodā saņēma organizatori šādos projektos:

• Zinātnes mēnesis,
  • RSU SP Padomes vēlēšanas,
  • RSU Got Talent,
  • Rudens nakts turnīri,
  • Valsts svētku nedēļa,
  • “Debates Par/Pret”.

Par mēneša biedriem tika atzīti – Katrīna Freimane (novembris) un Reinis Ozols (decembris).

Vēlam priecīgus svētkus un panākumiem bagātu 2019.gadu!