Aprīlis – RSU SP dzimšanas dienas mēnesis

Aprīlis ir īpaši svinīgs mēnesis katram Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes biedram. Tieši 1993. gada 20. aprīlī, kad RSU pat nemaz vēl nebija RSU, bet gan Latvijas Medicīnas akadēmija (LMA), Senāta sēdē tika dibināta LMA Studentu un rezidentu pašpārvalde un apstiprināta tās Satversme. Šodien organizāciju pazīstam kā RSU Studējošo pašpārvalde. 26 gadu laikā tā ir gājusi cauri daudz dažādām pārmaiņām, bet mērķis vienmēr ir bijis viens – aizstāvēt studējošo intereses un radīt vidi, kur katrs students spēs sasniegt savus augstākos rezultātus.

Šogad svinēsim jau 26. dzimšanas dienu! Mūsu organizācija ir radījusi savu vēsturi, ar ko vari iepazīties arī Tu – http://sp.rsu.lv/par-rsu-sp/vesture/. Vairāk nekā 1/4 gadsimta laikā ir ieviestas jaunas tradīcijas un sasniegtas augstas virsotnes, ko vēlamies atzīmēt kopā ar katru RSU studentu un darbinieku visa aprīļa garumā.

Tā kā aprīlis ir mūsu dzimšanas dienas mēnesis, vēlamies dalīties priekos arī ar Jums, tāpēc esam sagādājuši īpašos piedāvājumus no mūsu atbalstītājiem visa mēneša garumā:

• visi Ezīša burgeri bāros “Ezītis miglā” ar 15% atlaidi, pasakot paroli “PAJĀT – 26” (pieejams Palasta, Aladaru, Laboratorijas, Teikas, Maskačkas, Āgenskalna Ezīšos);
  • 6 EUR atlaide ēdienu piegādes aplikācijā Wolt ar promo kodu “RSUSP26”, ja reģistrējies pirmo reizi;
  • 26% atlaide prezervatīviem SexyStyle, uzrādot RSU studējošā apliecību.

Visa mēneša laikā ir gaidāmi vairāki pasākumi, kā RSU SP vēstures lineāla atklāšana 23.04. un dažādi konkursi, kur būs iespējams laimēt balvas no mūsu burvīgajiem atbalstītājiem. Protams, kā dzimšanas diena var būt bez kaut kā salda? Tāpēc 25.04. RSU foajē sagaida svētku našķis, kas uzlabos dienu un ļaus iejusties svētku noskaņās.

Bet ar to svinības vēl nebeidzas, jo jau 26. aprīlī tiks pasniegta RSU SP Gada balva “Zelta pakavs” (ierašanās ar ielūgumiem), kad tiks apbalvoti studenti un RSU darbinieki 9 nominācijās: Gada iedvesma, Gada studentu zinātniskais pulciņš, Gada aktīvists, Gada Vecbiedrs, Gada izaugsme, Gada ķeza, Gada draugs, Gada atbalstītājs un Gada pakavs. Līdz 7. aprīlim ikvienam ir iespēja izvirzīt nominantus iepriekš minētajās kategorijās.

Protams, pēc darba pienākas arī atpūta – esi laipni aicināts uz krāšņāko pavasara notikumu – Pavasara balli, kas norisināsies 26.04. Spīķeru koncertzālē, viesi tiks gaidīti jau no plkst. 22.00.

Lai vairāk uzzinātu par aprīlī gaidāmajiem notikumiem un Pavasara balli, apmeklē sp.rsu.lv un RSU SP Facebook lapu.

Svinēsim svētkus kopā!