Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

RSU SP Stratēģiskais seminārs

14.jūlijā RSU Sporta bāzē “Taurene” norisinājās RSU SP ikgadējais Stratēģiskais seminārs, kura mērķis ir pulcēt organizācijas esošos un topošos biedrus, lai novērtētu sastādītās stratēģijas progresu un veiktu nepieciešamos papildinājumus tālākajam 2018.gada darbam.

Šī gada seminārs pulcēja vairāk kā 30 interesentu, kuri bija gatavi veltīt vienu no vasaras burvīgākajām nedēļas nogalēm, lai plānotu, shēmotu un palīdzētu organizācijai tiekties uz izaugsmi. Kā jau katru gadu, arī šogad Stratēģiskais seminārs mērķēja uz biedru radošās un loģiskās domāšanas attīstīšanu, kur iesaistījās māsklinieks, keramiķis, fotogrāfs un vienkārši dzīves gudrs cilvēks Imants Klīdzējs. Imants atzina, ka uz dzīvi nepieciešams raudzīties vieglāk, kā arī dzīves skaistums slēpjas vienkāršībā un domāšanā ārpus robežām.

Problēmsituāciju risināšana semināra laikā bija ļoti aktuāla – dalībnieki tika dalīti vairākās domubiedru grupās, lai risinātu šobrīd universitātē aktuālus jautājumus, piedāvājot savus risinājumus. Daloties pa studiju virzieniem, tika konstatētas savas fakultātes nopietnākie un jau ilgstoši neatrisinātie jautājumi, pie kuriem darbu jau rudenī uzsāks RSU SP Akadēmiskā virziena pārstāvji Marija Luīze Kalniņa un Māris Lapšovs.

 

 

Šīs vasaras Stratēģiskā semināra jaunieviesums un dalībnieku novērtētākais pasākums bija debates. Tās visiem klātesošajiem sniedza iespēju diskutēt par  “Padomes sadarbību un iesaisti Valdes darbībā”, “Vai ikvienam RSU studējošajam būtu jāzina, kas ir RSU SP?”, kā arī “Vai RSU ir nepieciešams sociālo zinātņu bloks?”. Debašu manipulācija atraisīja dalībniekos cīņassparu, attīstīja argumentācijas spējas un prasmi formulēt savu viedokli, kā arī pēcāk to aizstāvēt.

Vakara daļā jaunajiem pašpārvaldes biedriem bija iespēja satikt organizācijas Vecbiedrus un uzzināt interesantus vēsturiskus un aktuālus faktus par organizāciju, sacenšoties spēļu viktorīnā.

Svētdienas aktivitātes organizēja komandu trenere Anda Zamure, kuru laikā dalībniekiem bija jākoncentrējas uz sadarbību komandā, stratēģisku un loģisku domāšanu.