4. Padomes sēdes atskats

21.februārī norisinājās jau 4. Padomes sēde, kurā tika ievēlēti vairāki studējošo pārstāvji un apstiprināti nolikumi, ar kuru palīdzību studējošie varēs gūt finansiālu atbalstu no RSU SP.

Studējošo Senatora amatā tika ievēlēta Liene Vaivode, Eiropas studiju fakultātes 1.studiju gada studējošā un RSU SP Ārlietu virziena vadītāja.

Tāpat tika ievēlēti 3 Fakultāšu domnieki:

1. Eiropas studiju fakultātē – Paula Zilberte;
  2. Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē – Ričards Tauriņš;
  3. Komunikācijas fakultātē – Markuss Boļšaks.

Sveicam visus jaunos studējošo pārstāvjus un vēlam panākumus, pildot šo amatu pienākumus!

Tāpat februāra mēneša sēdē tika apstiprināti divi finansiālu Atbalstu nolikumi un to piešķiršanas izvērtēšanas Komisijas:

1. “Atbalsts studenta dalībai ārpusstudiju laika kompetences veicinošos pasākumos” nolikums ir izveidots, lai finansiāli atbalstītu Rīgas Stradiņa Universitātes aktīvākos studentus to pieredzes gūšanai, studiju laikā gūto kompetenču uzlabošanai, profesionālo zināšanu un iemaņu pilnveidei. Ar nolikumu vari iepazīties ŠEIT.

Komisijas sastāvs – Sandis Kovaļovs un Ulrika Ulla Andersone, Judīte Lukša un Mikus Saulīte, kā arī Raimonds Lauris Kulmanis.

1. “Atbalsts RSU SP pārstāvju kompetences celšanai” nolikums ir izveidots, lai finansiāli atbalstītu RSU SP pārstāvjus personīgās kompetences celšanas projektos un neformālājā izglītībā. Ar nolikumu vari iepazīties ŠEIT.

Komisijas sastāvs – Ieva Cīrule, Ksenija Tarasova un Kristiāna Širova.

Šīs Padomes sēdes laikā tika apstiprināti LSA Kongresa delegāti no RSU puses, kā arī Komisijas sastāvs RSU SP Projektu konkursa nolikumam – Dāvids Orlovs, Roberts Naglis, Linda Skulme, Sandra Cipkina, Kristaps Feldmanis.

Sēdes noslēgumā tika sveikti vairāki RSU SP mēneša biedri, kuri ir bijuši visaktīvākie laika posmā no 3. Padomes sēdes, kas notika janvārī, līdz šai.

Šī mēneša biedri:

• Sofija Korņilova un Katrīna Kupča – par veiksmīgi noorganizētu Valentīna dienas ballīti;
  • Judīte Lukša – par atsaucību un palīdzību aktīvistu darbībā;
  • Liliāna Ilgača un Jānis Dreijers – par veiksmīgu Medicīnas fakultātes 1.studiju gada studējošo semināra organizēšanu.

Sveicam visus RSU SP pārstāvjus un vēlam veiksmi arī turpmākiem sasniegumiem!