7. Padomes sēdes atskats

23.maijā norisinājās jau 7. Padomes sēde, kuras laikā tika ievēlēti vairāki studējošo pārstāvji un skaidroti vairāki RSU SP aktuāli jautājumi.

Šajā Padomes sēdē kopumā tika ievēlēti 4 studējošo pārstāvji. Trīs no pārstāvjiem ir fakultāšu domnieki – Juridiskās fakultātes jaunā domniece būs 1. studiju gada studējošā Darja Zaharova, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes domnieces godā tika ievēlēta Ivita Hlopotina, savukārt Rehabilitācijas fakultātes pārstāvju pienākumus turpmāk pildīs Linda Gerda Bauere.

Kā ceturtais studējošo pārstāvis Latvijas Studentu Apvienības RSU domnieka amatā tika ievēlēts Medicīnas fakultātes 3. studiju gada studējošais Mārtiņš Danefelds.

Sveicam visus jaunievēlētos studējošos un vēlam izturību atbildīgajos amatos!

Studējošo pašpārvalžu sadarbības forumu “KUBS” prezentēja divi pārstāvji no foruma organizatoru komandas – Ilva Ogle, kura joprojām aktīvi darbojas RSU SP Padomē, un RSU SP Vecbiedrs Dita Kantore. Abas dāmas aicināja ikvienu studējošo pieteikt savu dalību forumā un lieliski pavadīt dažas jūlija dienas ar citu universitāšu pārstāvjiem. Vairāk informācijas par pasākumu meklē ŠEIT.

Tradicionāli tika apbalvoti RSU SP mēneša biedri un izteiktas pateicības labākajiem iepriekšējā mēneša projektiem.
Pateicības saņēma šādi projekti:

• International seminar “Breaking Barriers” un tā organizatoru komanda – Serafima Grigorjeva, Robert Ekmann, Amanda Anna Bērziņa, Ksenija Tarasova, Marta Fjodorova, Alex Zeidler, Philipp Merkle.
  • “Worldwide” – Serafima Grigorjeva, Paula Zilberte, Sofija Korņilova, Marta Fjodorova.
  • Jauno biedru kompetences celšanas seminārs “Mazpipari” – Judīte Lukša, Matīss Linde, Paula Zilberte.

Kā mēneša Padomes biedrs tika apbalvots RSU SP Padomes biedrs Rendijs Kukainis.

Sveicam visus RSU SP pārstāvjus!