8. Padomes sēdes atskats

19.jūnijā norisinājās pēdējā šī pusgada RSU SP Padomes sēde. Lai arī sēdē valdīja tuvojošo vasaras saulgriežu noskaņojums, Padomes biedri savu darbu veica atbildīgi un tika ievēlēti vairāki studējošo pārstāvji.

Šī Padomes sēde iesākās ar Senatoru vēlēšanām, kur jau otro gadu pēc kārtas šajā amatā tika apstiprināts Medicīnas fakultātes studējošais Sandis Kovaļovs.

Tāpat tika ievēlētas divu fakultāšu domnieces – Juridisko fakultāti turpmāk pārstāvēs Brigita Lazdāne, savukārt Rehabilitācijas fakultātes domnieku pulkam pievienojās Viktorija Levizere.

Sveicam visus jaunievēlētos studējošo pārstāvjus!

Šajā Padomes sēdē tika prezentēts RSU SP 25.dzimšanas dienas atskats – tika izsvērtas gan pozitīvās puses, gan saņemti ieteikumi pasākuma uzlabošanai nākamajiem gadiem.

Kā jau pēdējā Padomes sēdē šajā pusgadā pienākas, tika pārrunāts arī Padomes un Valdes savstarpējais pusgada novērtējums, kura laikā tika diskutēts par līdzšinējo paveikto darbu un kopīgi pavadīto laiku.

Katrā Padomes sēdē tiek apbalvoti RSU SP mēneša biedri un izteiktas pateicības mēneša projektiem. Pateicības saņēma šādi projekti:

• Anatomijas olimpiāde;
  • Zinātnes seminārs;
  • Sporta un aktīvās atpūtas festivāls “Taurenis”.

Mēneša biedra titulu šomēnes saņēma RSU SP Padomes biedrs Kristīne Romanovska!

Vēlam saulainu un aktīvu vasaru RSU SP vārdā!