Preloader

Aizvadīta 12. Padomes sēde

  • 16.oktobrī norisinājās 2017. gada Padomes pēdējā Padomes sēde, sēdes laikā ievēlējām gan jaunus studējošo pārstāvjus, gan jaunu Valdes virziena vadītāja vietnieku.

Ar lielu prieku apsveicam jauno Komunikācijas virziena vadītājas vietnieci- medicīnas fakultātes studējošo- Nikolu Serģi, lai jaunām, radošām un inovatīvām idejām pilna ikdiena!

Ar ievelēšanu par studējošo pārstāvi  RSU muzeja padomē un Krājuma komisijā* apsveicam, komunikācijas fakultātes studējošo- Kristapu Feldmani.

Sēdes laikā vēlējam arī fakultāšu domniekus. Fakultāšu domnieks ir studējošais, kurš regulāri sazinās ar savas fakultātes studiju gada vecākajiem, uzzinot studējošo viedokli, ko pārstāv fakultātes domē. Ar ievēlēšanu amatā- Fakultātes domnieks, sveicam jaunos zobārstniecības fakultātes studējošos- Jurģi Siliņu un Kristīni Romanovsku. Lai veiksmīga studējošo pārstāvniecība.

Sēdes laikā apstiprinājām izmaiņas RSU SP Valdes amatu aprakstos.

RSU SP Valdē katra virziena vadītājam ir amata apraksts, kas nosaka kāda ir šī virziena vadītāja pienākumi un tiesības. Lai uzlabotu un efektivizētu virzienu vadītāju darbību, tika veiktas nelielas izmaiņas amatu aprakstos, ar tiem vari iepazīties- ŠEIT , kā arī apstiprinājām izmaiņas RSU SP Projektu konkursa nolikumā. Turpmāk Projektu  konkurss norisināsies kalendāro gadu un komisija tiks sasaukta pēc nepieciešamības, atbilstoši projektu pieteikumu skaitam. Iesniedzot projektu, komisija vērtēs tā mērķi un mērķauditoriju, oriģinalitāti, pielietojamību un ieguldījumu studējošo ikdienas dzīvē, veicinot sociālo un akadēmisko vērtību celšanu. Lai uzzināt vairāk, lasi ŠEIT

Tuvojoties jaunajām Padomes vēlēšanām, tika apstiprināts studējošo mandātu skaits Padomē. Atbilstoši studējošo skaitam universitātē un fakultātē mandātu sadalījums ir šāds:

– Medicīnas fakultāte- 14 mandāti

– Zobārstniecības fakultāte- 2 mandāti

– Farmācijas fakultāte- 2 mandāti

– Rehabilitācijas fakultāte- 4 mandāti

– Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte- 5 mandāti

– Juridiska fakultāte- 2 mandāti

– Eiropas studiju fakultāte- 3 mandāti

– Komunikācijas fakultāte- 3 mandāti

– Tālākizglītības fakultāte- 1 mandāts.

Kā arī tika apstiprināts arī Padomes vecākā ceļvedis, kas ļaus ,nu jau nākamajam, Padomes vecākajam vieglāk uzsākt savu darbību. Ar Padomes vecākā ceļvedi iepazīsties- ŠEIT 

Sēdes noslēgumā sveicām oktobra mēneša biedrus. Paldies,  Olga Jasjuļaņecai par veiksmīgi organizētu RSU SP Izaicinājumu “Domā zaļāk!”, paldies Terēzei Frišavai par veiksmīgu sponsoru piesaisti Rudens akadēmiskajā seminārā, paldies Ulrikai Ullai Andersonei par veiksmīgi organizētu Zinātnes mēnesi, kā arī paldies sakām Iesvētību organizatoru komandai- Amandai Annai Bērziņai, Serafimai Grigorjevai, Ilzei Rešetņikovai un Staņislavam Šinkarevam par neaizmirstamu Fukšu organizēšanu.

Lai enerģijas pilna rudenīgā nedēļa, tiekamies C-213!