KANDIDĒ PADOMES VĒLĒŠANĀS!

Rudens ikvienam asociējas ar pārmaiņām un jaunu sākumu. Arī Studējošo pašpārvaldes darbībā rudens ir pārmaiņu laiks, jo norisinās ikgadējās Studējošo pašpārvaldes padomes vēlēšanas. Kā jau ierasts, arī šogad, no 26. oktobra līdz 6. novembrim, ikvienam RSU studējošajam ir iespēja kandidēt RSU Studējošo pašpārvaldes padomes vēlēšanās un ieviest jaunas dvesmas studējošo pārstāvniecībā.

Padome ir izaugsmes iespēju platforma, kurā Tu vari ne tikai apmeklēt sēdes un darba grupas un izteikt viedokli tajās, pieņemt gan lēmumus par normatīvo aktu grozījumiem, gan apstiprināt un pārraudzīt RSU SP budžetu un Valdes darbu, tai skaitā ievēlēt dažādus studējošo pārstāvjus, piemēram, fakultātes domniekus, senatorus un iesaistīties dažādos projektos un pasākumos gan kā aktīvistam, gan kā organizatoram. Gluži tāpat kā ikviens studējošais, Padomes biedri var nākt ar savām idejām un ierosinājumiem, lai uzlabotu studiju procesu un vidi ne tikai savā, bet arī citās fakultātēs.

RSU SP Padome sastāv no 36 vēlētiem Padomes biedriem, kas pārstāv visas fakultātes un ārvalstu studentu nodaļu. Par konkrēto Padomes biedra kandidātu balso tikai viņa fakultātes vai nodaļas studējošie. Atbilstoši studējošo skaitam katrā fakultatē un nodaļā proporcionāli tiek noteikts pieejamo mandātu jeb balsstiesīgo Padomes biedru skaits.

Šogad RSU SP Padomes mandātu sadalījums ir:

Ārvalstu studējošo nodaļā - 6;

Medicīnas fakultātē - 5;

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē - 5;

Rehabilitācijas fakultātē - 4;

Juridiskajā fakultātē - 4;

Komunikācijas fakultātē - 4;

Eiropas studiju fakultātē - 3;

Farmācijas fakultātē - 2;

Zobārstniecības fakultātē - 2;

Rezidentūras studiju fakultātē - 1.

Kļūsti par daļu no 2021. gada Padomes, ienes pārmaiņas RSU SP un izaicini pats sevi! Piesakies amatam, aizpildot anketu līdz 6. novembra plkst. 23.59, ejot uz sp.rsu.lv/kandide !

Copy of Padomes velesanas_0.png