Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Atskats uz jūniju

Aizvadīts svelmains un notikumiem bagāts jūnijs, kura laikā īstenoti vairāki apjomīgi darbi, aizvadītas nozīmīgas tikšanās un apcerēti jauni mērķi, kurus sasniegt.

Valdes priekšsēdētāja Linda Skulme mēneša ietvaros tikās gan ar rektoru par Studējošo pašpārvaldes telpu attīstības iespējām RSU ēkās, panākot iespēju iegūt telpu Internacionālajai studentu asociācijai (ISA), gan ar prorektoru Tomu Baumani par Sporta bāzes tālākās attīstības plāniem un iespējamām izmaiņām Sporta bāzi veidot Cigoriņa ielā. Ir uzsākts darbs pie Stratēģiskā semināra īstenošanas, kas norisināsies 14. un 15. jūlijā.

Priekšsēdētājas palīdze Serafima Grigorjeva jūnija gaitā nodrošināja aptauju izsūti studējošajiem, kuri Latvijā ieradušies ERASMUS programmas ietvaros, lai apzinātu viedokļus, kā uzlabot ārzemnieku pieredzi šeit.

Akadēmiskā virziena pārstāvji Māris Lapšovs un Marija Luīze Kalniņa aktīvi nodarbojās ar SKNA popularizēšanu, kā arī kopā ar  Veselības studiju prorektoru prof.Gunti Bahu aktualizēja tematu par studentu zinātniski pētniecisko darbību jaunās datu aizsadzības regulas ietvaros – vasaras laikā tiks atrisināta problēma ar retrospektīviem pētījumiem. Tika uzlabota pieteikšanās B kursiem, kā rezultātā studējošie varēs uzreiz iepazīties ar studiju kursu aprakstiem. Jūnijā sadarbībā ar Tālākizglītības fakultāti  ir izstrādāts jauns TiF Domes nolikums, kurš tika apstiprināts Senātā, kā arī RSU studējošajiem tika dota iespēja piedalīties PIC direktores Noras Jansones – Ratinikas vadītā fokusgrupas diskusijā par to, kas ir sociālās kompetences.

Ārlietu virziena vadītāja Lienes Vaivodes pārraudzībā noritēja gan sponsoru piesaiste aktuālajiem RSU SP rīkotajiem pasākumiem, gan gatavošanās LSA Valdes vēlēšanām. Sadarbībā ar Komunikācijas virzienu norit arī Ārlietu virziena sadaļas izveide mājaslapā.

Iekšējās sadarbības un cilvēkresursu virziena vadītāja Ieva Cīrule parūpējās par pēdējās šī semestra Padomes sēdes aizvadīšanu, kā arī Padomes saliedējošā pasākuma organizēšanu sadarbībā ar Padomes vecāko Daniilu Žukovu. Tika veikts arī Padomes un Valdes pusgada novērtējums, kurā ikvienam Padomes biedram un Valdes loceklim tika lūgts novērtēt gan sevis reprezentētās, gan otras studējošo pārstāvniecības darbību un pusgada laikā paveikto.

Kultūras un sporta virziena vadītāja Līva Marta Spīgule nodrošināja vasaras karstākā sporta un talantu festivāla “Taurenis” veiksmīgu norisi, kā arī parūpējās par RSU SP 25. dzimšanas dienas svinību atskata izveidi. Par pirmkursnieku semināra “ZGI” projekta vadītāju tika apstiprināts RSU Liepājas filiāles Studējošo pašpārvaldes vadītājs un 2. studiju gada studējošais Ričards Tauriņš, kurš kopā ar organizatoru komandu jau uzsācis semināra tapšanas procesu.

Sociālā virziena vadītāja Elizabete Ribalkina parūpējās gan par Palasta ielā esošās RSU SP “Studentu mājas” ģenerāltīrīšanu, gan saskaņoja plānu par studentu galdu pieejamību Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā. Elizabete tikās arī ar rektoru un attīstības prorektoru saistībā ar studentu telpām un ģērbtuvēm zobārstniecības studentiem Dzirciema ielā 20, kā arī panāca vienošanos par biroja telpas piešķiršanu ISA.

Zinātnes virziena pārstāvju Sanda Kovaļova un Ulrikas Ullas Andersones pārraudzībā tika piešķirts Zinātnes atbalsts studējošajiem, kā arī Atbalsts studentu dalībai ārpusstudiju laika kompetenci veicinošos pasākumos un atjaunots Debašu klubs, kurā līdz ar septembri varēs iesaistīties ikviens studējošais. Ar apstiprināšanu amatā sveicam jauno International Student Conference “Health and Social Sciences” 2019 projekta vadītāju – Ulriku Ullu Andersoni! Pieteikšanās anketa organizatoru komandai gaidāma jau drīzumā.

Komunikācijas virziena pārstāves Amanda Anna Bērziņa un Nikola Serģe strādāja pie studējošo plānotāju maketu izveides koordinēšanas un dizaina izvēles, kā arī uzsāka pirmkursnieku ABC izstrādi. Noritēja arī sp.rsu.lv pilnveidošanas darbi, lai jau vasaras izskaņā varētu tur ievietot plašāku informāciju par konkrētiem Valdes virzieniem un veicinātu aktīvistu iesaisti tajos.

Novēlam siltu vasaru un tiekamies septembrī!