Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Atskats uz pēdējo Padomes sēdi

17.oktobra vakarā tika aizvadīta 10.Padomes sēde, kas bija arī pēdējā sēde šī brīža Padomes sastāvam. Kā visas Padomes sēdes, neskatoties uz intensīvo darba kārtību, bija ļoti produktīva.

            Padomes sēde sākās ir ļoti nozīmīgu punktu – Valdes amatu vēlēšanām. Viens no šiem amatiem bija Sociālā virziena vadītāja, kuru ieņēma Kristīne Romanovska, kas jau 3 mēnešus pildīja šo amatu kā pienākumu izpildītāja. Starp brīvajām vakancēm bija arī Iekšējās sadarbības un cilvēkresursu virziena vadītājas vieta, kurā tika ievēlēta līdz šim darbojusies virziena vadītājas pienākumu izpildītāja Zane Čivle. Uz Komunikācijas virziena vadītājas vietnieka vietu bija pieteikušies 2 pretendenti – līdz šim amatā esošais pienākumu izpildītājs Krišs Jānis Kairis un nu jau Valdes jaunpienācēja Maija Priedniece.

            Sveicam jaunos Valdes locekļus!

            Vakaram turpinoties tikai apstiprināta virkne nozīmīgu RSU SP darbību reglamentējoši dokumenti, kā Vēlēšanu nolikums, Amatu apraksti, kā arī Vēlēšanu nolikuma un Statūtu tulkojumi. Līdzīgi kā Amatu aprakstos, nozīmīgas izmaiņas tikai apstiprinātas arī ISA statūtos.

            Tika prezentēta Ceturkšņa atskaite, gada pārskats par darbību Latvijas Studentu apvienībā. Tika aplūkots arī Padomes mandātu skaita sadalījums 2018./2019. mācību gadam un RSU SP logo jautājums. Kā parasti Valde arī atskatījās uz paveikto, informējot Padomi, kā arī Padomes vecākais sniedza savu ieskatu uz paveikto.

            Lai izdodas viss, kas iecerēts, un vēl vairāk!