Balso par savas fakultātes pārstāvjiem!

Līdz ar Padomes kandidātu pieteikumu iesniegtšanas termiņa beigām ir sākusies iespēja ikvienam nobalsot par savu fakultāti pārstāvošajiem studiju biedriem. Kādēļ iesaistīties vēlēšanu procesā un atdot savu balsi?

RSU SP Padome sastāv no 36 padomes biedriem, kuri ir RSU studenti un pārstāv visu universitātes fakultāšu studentus.

Būt Padomes biedram nozīmē pārstāvēt savas fakultātes studējošo intereses un viedokli, kā arī būt informētam par aktuālākajiem procesiem, kas skar studentus gan Universitātes, gan Valsts līmenī. Par Padomes biedriem ieteicams vēlēšanu procesā izraudzīties apzinīgākos un ar augstāku atbildības sajūtu apveltītākos kolēģus, jo tieši viņi būs starpnieki starp studentu un universitātes vadības ierosinājumiem un viedokļiem gan studiju darba, gan vispārējās universitātes kvalitātes celšanas jautājumos. Ir svarīgi nobalsot par sevis izraudzītajiem kandidātiem, jo šādā veidā ikviens studējošais sniedz savu artavu universitātes sociālās dzīves līmeņa celšanā un ir iespējamo pārmaiņu katalizators.
Gadījumā, ja nezini, par kuru no kandidātiem balsot, spied uz attiecīgā studējošā vārda, un saite tevi aizvedīs uz vietni, kurā potenciālais Padomes biedrs ir atbildējis uz pieteikšanās anketā uzdotajiem jautājumiem un piedāvājis savus oriģinālos risinājumus. Šādi ikvienam balsotājam ir iespēja iepazīties ar kandidātu uzskatiem, lai pēc iespējas objektīvāk izvērtētu katra indivīda piemērotību amatam. Atceries, ka vēlēšanu balsojums nenorisinās pēc “pazīšanās” principa, proti, atdot savu balsi ir vēlams par Padomes biedra amatam atbilstošakajiem kandidātiem, nevis tikai draugiem un paziņām. Šādi Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes Padome sastāvēs no kvalificētiem un atbildīgiem studentiem, kuru prioritāte būs studiju procesa uzlabošana un pozitīvu inovāciju rosināšana.
Atceries, ka par sev tīkamajiem kandidātiem vari balsot līdz 16. novembra 23:59, un jau 17. novembrī plkst. 18:00 jaunajā RSU SP Studentu mājā uzzināsim, kuri kļūs par Studējošo pašpārvaldes 2018. gada Padomes biedriem!