Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Internacionālais seminārs “Breaking barriers” 2019

25. – 26. maijā tika aizvadīts nu jau ikgadējais internacionālais seminārs “Breaking barriers”. Vien pagājušajā gadā aizsāktā ideja, kuras mērķis bija rast iespējas vietējiem un ārzemju RSU studējošajiem satikties, dalīties viedokļos un sadraudzēties, arī šogad noritējusi veiksmīgi.

“Breaking barriers” ir divu dienu seminārs, kas dalībnieku vidū pulcē gan vietējos, gan ārzemju studējošos. Šo divu dienu laikā tika nodrošinātas interesantas lekcijas par multikulturālo vidi, kura ik dienu ir ap mums gan studijās, gan sociālajā dzīvē, par to, kā vieglāk integrēties jaunā, nezināmā vidē, kā arī iedvesmojošas diskusijas par līdzšīnējo pieredzi, iepazīstot atšķirīgas kultūras un sabiedrības.  Protams, netrūka arī jautras aktivitātes, kas stiprināja komandas garu ar jauniegūtajiem draugiem un ļāva aizraujoši pavadīt brīvdienas. Šogad semināru izbaudīja 30 dalībnieki, savukārt nākamajā gadā ceram pulcēt vēl vairāk aktīvu studējošo.

Liels paldies šī gada internacionālā semināra atbalstītājiem – BAMSMILZUBrain Games LVSwedbank LatviaSo CardsHanzas MaiznīcaCannelle BakeryRicberryLatvijas Nacionālais teātris.Un, protams, sirsnīgs paldies organizatoriem un dalībniekiem par semināra norisi! Uz tikšanos nākamgad!

Bildes no semināra meklē ŠEIT!