Preloader

Onkoloģijas SZP

Onkoloģijas SZP

Sākot ar 2017./18. akadēmisko mācību gadu darbību uzsāk jaundibinātais RSU Onkoloģijas SZP, kas tika izveidots ar mērķi veicināt studentu interesi par onkoloģiju, kā arī papildināt medicīnas studentu zināšanas onkoloģijā gan caur teoriju, gan praksi, gan zinātniskajiem darbiem.
Pulciņā plānotas teorētiskās sēdes vienu reizi mēnesī, kur pēc biedru sagatavotiem ziņojumiem būs iespēja diskutēt kopā ar onkoloģijas speciālistiem. Teorētiskajās sēdēs ļaundabīgie audzēji tiks apskatīti caur multidisciplinārās pieejas prizmu, ietverot kā sistēmiskās terapijas, tā arī staru terapijas un ķirurģisko metožu stratēģiju. Papildus teorētiskajām sēdēm plānotas arī praktiskās sēdes, kurās teorētisko bāzi nostiprinās ar darbošanos onkoloģijas nodaļās, kā arī klīnisko gadījumu praktiskajām sēdēm.
Tā kā zinātne ir onkoloģijas straujās attīstības pamats, kā arī virzieni onkoloģijas zinātnē ir plaši, Onkoloģijas SZP mērķis, palīdzot piesaistīt darba vadītāju, tēmas un pētījuma veikšanas iestādi, viennozīmīgi ir veicināt arī zinātnisko darbu izveidi onkoloģijas jomā un to prezentēšanu studentu un citās konferencēs.
Papildus visam Onkoloģijas SZP uzdevums ir būt arī saiknei starp onkoloģijas aktualitātēm un studentiem, lai interesentiem paziņotu informāciju par onkoloģijas konferencēm un papildus izglītības iespējām Latvijā, Eiropā un citur.
Uz pulciņu aicināti ne tikai topošie onkologi, bet arī jebkurš onkoloģijas interesents un medicīnas students, jo ar ļaundabīgiem audzējiem praksē var saskarties jebkuras nozares topošie speciālisti.
Pulciņa Facebook lapa: https://www.facebook.com/groups/2096668067231024/
Pulciņa e-pasts: rsu.onkologijas.szp@gmail.com