Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Etiķete 2019

No februāra beigām līdz aprīļa vidum norisinājās RSU SP un Absolventu asociācijas rīkotais 4 lekciju cikls “Etiķete”. Tā mērķis bija dot iespēju RSU studējošajiem, darbiniekiem un absolventiem apgūt un paplašināt zināšanas par etiķeti un komunikāciju dažādos tās aspektos.
Lekciju ciklu atklāja Irmas Kalniņas lekcija, kurā dalībnieki uzzināja par pirmā iespaida nozīmi komunikācijā un iespaidu vadību kopumā. Martā noritēja 2 lekcijas: Aijas Odiņas vadībā iepazinām apģērba etiķeti, nianses kungu un dāmu ģērbšanās atšķirībās; noderīgus padomus sava tēla veidošanai interneta vidē deva Vita Bērziņa. Noslēdzošo lekciju vadīja Simona Gurbo – tajā dalībnieki uzzināja par komunikāciju ar akadēmisko personālu un iemācījās veiksmīgas e-pasta vēstules pamatprincipus.
“Etiķetes” organizatoru komanda izsaka lielu pateicību sponsoriem – Kino “Splendid Palace”, Skrīveru Saldumi, NicePlace, Pica Lulū, Cannelle Bakery, Merrild Latvija, Lauku Tēja – par sniegto atbalstu gan cienastu, gan konkursa balvu nodrošināšanā! Pateicoties Jūsu ieguldījumam lekciju cikls norisinājās ar papildus pievienoto vērtību.