Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Izroc savu zelta galvaskausu!

Septembrī uzsāksi studijas Rīgas Stradiņa universitātē? Nepalaid garām pirmkursnieku semināru ZGI!

Pirmkursnieku seminārs ZGI ir ikgadējs RSU Studējošo pašpārvaldes organizēts pasākums jauniešiem, kas nolēmuši uzsākt studijas Rīgas Stradiņa universitātē. Šogad zem burtu salikuma ZGI slēpjas ZELTA GALVASKAUSA IZRAKŠANA, kas nozīmē, ka kopīgi raksim un meklēsim zelta gudrības jaunajam un izaicinošajam studiju gadam.

Seminārs norisināsies 25. un 26. augustā. Šajās divās dienās ar noderīgiem padomiem studijām dalīsies zinoši lektori, kā arī savu pieredzi un ieteikumus klāstīs vecāko studiju gadu studējošie. Semināra laikā būs iespēja uzzināt vērtīgu informāciju par studiju procesu savā izvēlētajā fakultātē, lai studiju gadu var uzsākt bez satraukuma! Protams, arī neaizmirsīsim labi pavadīt laiku un iepazīt jaunos kursabiedrus!

Ja vēlies vasaru noslēgt ar aizraujošāko un karstāko RSU SP rīkoto semināru, tad noteikti piesakies ZELTA GALVASKAUSA IZRAKŠANAI! Pieteikuma anketu semināram vari meklēt ej.uz/ZGI2018 no 13. jūlija līdz 1. augustam. Jaunumiem līdzi vari sekot ZGI 2018 Facebook lapā šeit, kā arī RSU Studējošo pašpārvaldes Facebook kontā šeit.

Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ nenokavē savu iespēju uzzināt aktuālo  informāciju pirms studiju gada sākuma un ielēkt vasaras neaizmirstamākajā divu dienu piedzīvojumā!