Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Kandidē RSU SP Padomē

Pastāvēs, kas pārvērtīsies” – šie vārdi vislabāk raksturo RSU Studējošo Pašpārvaldes novembri, kurā norisinās viens no gada svarīgākajiem notikumiem – Padomes vēlēšanas.

RSU SP Padome ir RSU Studējošo pašpārvaldes galvenā lēmējinstitūcija, kas sastāv no 36 vēlētiem Padomes biedriem, kuriem ir iespēja izteikt savu viedokli, būt balsstiesīgiem un apstiprināt studējošos dažādos amatos. Amats ļauj būt informētam par dažādu procesu norisēm gan RSU, gan RSU SP, kā arī iesaistīties un pilnveidot studiju procesu un vidi. Šie 36 vēlētie biedri pārstāv visu universitātes studējošo viedokli un ik mēnesi tiekas Padomes sēdē, kuras laikā tiek ievēlēti studējošie pārstāvji dažādās RSU institūcijas, kā piemēram, Fakultātes dome, Senāts, Satversmes sapulce, Valsts stipendiju piešķiršanas komisija, Studējošo un studentu kredītu piešķiršanas komisija, Ētikas komisija, Akadēmiskā  šķīrējtiesa, Studiju programmu un studiju virzienu kvalitātes padomēs un citās RSU lēmējinstitūcijās, kā arī sēdes laikā tiek runāts par RSU SP aktualitātēm.

Padomes biedriem, tāpat kā jebkuram SP aktīvistam, tiek dota iespēja ne tikai apmeklēt sēdes un balsot, bet arī iesaistīties dažādu projektu organizēšanā un vadīšanā,  vadīt darba grupas par visdažādākajām aktualitātēm, kas skar studējošos un studiju dzīvi, kā arī apmeklēt pasākumus bez maksas.

Ikvienam, kuru uztrauc saturs, ko studējat un vide, kurā studējat, iesaku piedalīties RSU SP Padomes vēlēšanās! Pats RSU SP Padomē esmu strādājis teju divus termiņus un tas man ir pavēris jaunas iespējas, devis daudzus, šobrīd noderīgus kontaktus, savedis ar jauniem draugiem, no kuriem liela daļa tagad ir tuvāko draugu lokā un iemācījis vēl labāk pārstāvēt savas un savu studiju biedru intereses. Darbs RSU SP Padomē ir izcila platforma, kurā balstoties, attīstīt dažādas spējas un zināšanas veidojot Rīgas Stradiņa universitāti par vidi, kurā ir patīkami un interesanti uzturēties! Bez tam – tā ir iespēja savām studijām pievienot papildu vērtību! Iesaisties!” /Kristaps Feldmanis/  

Kandidēt par RSU SP Padomes biedru vari, izvirzot savu kandidatūru no 22. līdz 31. oktobrim!

Par savas fakultātes Padomes biedru kandidātiem varēsi balsot no 5. līdz 9.novembrim!