Medicīnas mācīšanās sistēmas platforma AMBOSS ir pieejama!

AMBOSS ir medicīnas mācīšanās sistēmas platforma, kas satur interaktīvus medicīnas tematiskos aprakstus, testu jautājumus, kas dod iespēju studējošajiem pārbaudīt savas zināšanas pirms eksāmeniem un ieskaitēm, kā arī multimedijus – attēlus, video, diagrammas.

Medicīnas fakultātē studējošais Johannes Steibl oktobrī domniekiem prezentēja medicīnas mācīšanās sistēmu “Amboss”, kas no šī gada ir pieejama ne tikai vācu, bet arī angļu valodā. Tā ir ērta studentcentrēta sistēma, kurā ir pieejami daudzi attēli, video, testi utml., kur pieejama ne tikai plaša informācija, bet arī tiek piedāvāti skaidrojumi pieļauto kļūdu gadījumā. Sistēmā pieejami kursi, gan jaunāku, gan vecāku studiju gadu studējošajiem. Tā tiek lietota gandrīz visās Vācijas universitātēs, kurās var apgūt medicīnu.

Daudzi gan latviešu, gan ārzemju studējošie norādīja, ka vismaz vienreiz ir izmantojuši šo sistēmu, apgūstot jauno vielu vai gatavojoties eksāmenam, un būtu priecīgi, ja to varētu izmantot ikdienā bezmaksas līdztekus visām citām RSU datu bāzēm. Domniekiem likās arī vilinoši, ka šī sistēma tiek plaši lietota vienā no galvenajām RSU MF partnervalstīm Vācijā.

Paldies tiem 567 studentiem, kuri aizpildot anketu par AMBOSS, palīdzēja panākt, lai tas būtu bez maksas pieejams arī RSU studējošajiem!

Tiešsaistes adrese: https://www-amboss-com.db.rsu.lv/row/campus/2018/rsu-activate

Norādījumi kā izveidot savu kontu AMBOSS un aktivizēt piekļuvi:

• Izveidojiet savu lietotāja kontu AMBOSS. Jūs varat izmantot RSU e-pasta adresi, kas beidzas ar @rsu.edu.lv vai @rsu.lv. Jums ir jāizveido parole, un pēc tam jāapstiprina savu kontu, noklikšķinot uz jums nosūtītās saites e-pastā.
  • Pabeidziet konta reģistrāciju, aizpildot nepieciešamās ziņas par sevi.
  • Platformā kreisajā malā apakšā noklikšķiniet uz Account un pēc tam noklikšķiniet labajā pusē uz Renew vai Extend access.
  • Zem nosaukuma Campus License nolaižamajā izvēlnē izvēlieties Rīga Stradiņš University un noklikšķiniet uz Campus License.
  • Ierakstiet pieprasīto RSU e-pasta adresi.
  • Saņemsiet šajā e-pasta adresē apstiprinājuma vēstuli no AMBOSS ar saiti. Noklikšķiniet uz šīs saites, lai pabeigtu Campus License aktivizēšanas procesu.

Kad šīs darbības tiks pabeigtas, Jums būs nodrošināta piekļuve AMBOSS. Ja Jūs neizmantosiet AMBOSS vairāk nekā 30 dienas pēc kārtas, tad Jums atkal būs jāveic Campus License aktivizēšanas process.