Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Noskaidroti aktīvākie un radošākie “Taurenis” 2019 dalībnieki

             Iepriekšējā nedēļas nogalē RSU sporta un atpūtas bāzē “Taurene” norisinājās viens no vērienīgākajiem un gaidītākajiem RSU SP pasākumiem – Sporta un aktīvās atpūtas festivāls “Taurenis” 2019! Kā jau katru gadu, dalībniekiem bija iespēja piedalīties komandu sacensībās, individuālajās disciplīnās un talantu šovā, kas ļāva parādīt katra dotības, hobijus un sirdslietas. Lai atskatītos uz pasākumu un apsveiktu uzvarētājus, vēlamies ieskatīties disciplīnu norisē un apbalvošanas ceremonijas rezultātos.

          Šogad komandu sacensībās piedalījās 23 komandas: Kursanti, DENTMAN, Avārijas brigāde, #lietas, Tuklie taureņi, Par/Pret/Atturas – Vienbalsīgi!, Fāteri un Žubītes, Taureņa potenciāls spirtā, Lepidopteristi, Shimada, Not fast, just furious, Patella-Nutella, Rajona Gladiatori, Kristalizācijas centrs, .GOL./Sedumi, Veču lauks, Naktspodiņš, Rhopalocera, Pagaidi, STOP, Rīgas Tehniskā Stradiņu universitāte (RTSU), Bezfilmas bruņinieki, Malāči, D korpuss. Visas komandas piedalījās sīvā cīņā 6 disciplīnās – futbols, virves vilkšana, strītbols, volejbols, komandu stafete un kapteiņu kauss, krājot punktus un cīnoties par uzvaru kopvērtējumā.

          Pārvaldot bumbu, futbolā ar 1. vietu triumfēja Avārijas brigāde, atstājot otrajā vietā Veču lauku, bet 3. vietā – .GOL./Sedumi. Ar spēku turpinājās cīņa arī virves vilkšanā, kur ar uzvaru varēja lielīties 1. vietā Veču lauks, sekojot Par/Pret/Atturas – Vienbalsīgi! 2. vietā un Tuklie taureņi 3. vietā. Strītbolā 1. vietu ieguva Lepidopteristi, 2. – Tuklie taureņi, bet 3. – Par/Pret/Atturas – Vienbalsīgi! Arī smiltīs pie volejbola tīkla katra spēle bija sīva, bet galu galā ar 1. vietu izcīnīja Veču lauks, 2. – Malāči, bet ar 3. – komanda Naktspodiņš.

          Dienas gaitā komandas arī tika pārbaudītas komandas stafetē, kur katrs centās būt visātrākais, tomēr 1. vietu izcīnīja Fāteri un Žubītes, kur tur pat aiz viņiem jau sekoja 2. vietā #lietas, bet 3. vietā – D korpuss. Tāpat arī kapteiņu kausa laikā komandu līderi – kapteiņi pielietoja savu ātrumu, spēku un precizitāti, lai iegūtu komandai izšķirošos punktus. Disciplīnā triumfēja ar 1. vietu Rīgas Tehniskās Stradiņu universitātes (RTSU) kapteinis Edgars Baltkovskis, liekot neatlaidīgi 2. vietu izcīnīt Keitijai Littei no Malāču komandas, kā arī 3. vietā ierindojoties Dāvim Dumburam – komandas Naktspodiņš kapteinim.

          Pēc kārtīgas punktu analizēšanas un summēšans, tika iegūts kopvērtējuma rezultāts, kur neapšaubāmi 1. vietu ieguva komanda Veču lauks, kur jau tālāk sekoja Leipidopteristi un Par/Pret/Atturas – Vienbalsīgi! ar 2. un 3. vietu respektīvi.

          Pirmās dienas otrajā pusē arī sākās individuālo disciplīnu sacensības, kur dalībnieki varēja savu drosmi, prātu un veiklību pārbaudīt 10 disciplīnās. Precīzajā “Ievieto monētu!” roku veiklību ar lidojošo šķīvīti 1. vietā parādīja Mārtiņš Priedītis, bet 2. vietā ierindojās Tomass Vegners, ar Artūru Amatu 3. vietā.

          Sevi Olimpisko spēļu dalībnieka lomā varēja nostādīt ikviens disciplīnā “Biatlons”, tomēr pārspēku un 1. vietu ieguva Jānis Cauņa, 2. vietu – Mārtiņš Rācenis, bet 3. vietu – Mārtiņš Aleksejevs.

          Disciplīnā “Sešpaka” ar rezultātiem pārsteidza jau pirmie dalībnieki, Edgaram Pavāram izcīnot 1. vietu, Mārcim Girgensonam – 2. vietu, un Vacslavam Koržeņevskim – 3. vietu.

          Neapšaubāmi deja ir savienojama un sportu, ko parādīja disciplīna “Limbo”. Tika pierādīts, ka Taurenē vairākiem bija neatkārtojami deju soļi, jo 1. vietu dalīja divi dalībnieki – Rinalds Seržants un Sanda Ostrovska, kas 3. vietā atstāja Sintiju Gedzuni.

          Arī disciplīnā “Spēka vīrs” bija redzami iespaidīgi rezultāti, kur īpaši izcēlās Mārcis Ļubeckis ar 1. vietu, Jānis Striks ar 2. vietu un Sandis Zālītis ar 3. vietu.

          Kā izrādās “Panamas kanāls” ir ne tikai sastopams tālajās Amerikās, bet arī tepat “Taureņa” individuālo disciplīnu sarakstā. Šeit 1. vietu ieguva Jānis Mulers, 2. vietu ieguva – Jānis Cauņa, bet 3. vietu – Mārtiņš Priedīts.

          Lai kaut ko sasniegtu, ir nepieciešama palīdzība, uzticība un saskaņa strap katru cilvēku un tiem, kas viņam ir apkārt. Šīs dotības testējām disciplīnā “Saskanīgie”. Kā paši veiklākie izrādījās 1. vietā Mārtiņš Rācenis, bet 2. vieta tika dalīta starp Zani Medni un Gati Epneru.

          Disciplīnā “Uzmanību, slidens!” mitri gatavi palikt bija daudzi, tomēr kādam ir jāņem lauru vainags un šoreiz tas izrādījās 1. vietā Rihards Alaidis, 2. vietā Jānis Mulers, 3. vietā Arnis Uzuls Petrovskis.

          Kāpt pašos koku galotņu augstumos neuzdrīkstējās visi, bet disciplīna “Kastu tornis” noteikti bija viena no pārdrošākajām, tāpēc godinām 1. vietā Nauri Lukjanoviču, 2. vietā – Andi Miončinski, 3. vietā – Artūru Mhitarjanu.

          Paralēli visām disciplīnām arī notika grandiozais skrējiens pa visu teritoriju – “Foto orientēšanās”, kuras laikā dalībniekiem bija jāatrod vairākas paslēptas vietas, lai izveidotu koda vārdu. Piedalīties varēja komandās no 1 līdz 3. Lai gan pie atbildes tikt centās daudzi, pirmie bija komanda ar Serafimu Grigorjevu, Viktoriju Grigorjevu un Jāni Muleru sastāvā, viņiem arī visai drīz ar aizelstām elpām sekoja komanda ar Kristīni Tenisu, Jeļizavetu Ivanovu un Julius Priesett 2. vietā, kā arī komanda ar Jāni Cauņu, Kristapu Osi un Mārtiņu Priedīti 3. vietā.

          Tomēr “Taurenis” nav tikai sporta festivāls, tas ir pasākums, kas aicina radošus, atraktīvus un talantīgus cilvēkus pieteikties uz krāšņo talantu šovu, kas priecē katru dalībnieku pasākuma pirmās dienas nobeigumā. Šogad talantu šovam bija pieteikušies 7 dalībnieki: spilgtais SainsNot, Silver Fox ar savu skanīgo balsi, Inga un Normunds ar akustisko noskaņu, Piekūni un atraktīvās Malāču komandas, neatkārtojamā Elīna Kopteļeva, ašie dejotāji Sintija un Artūrs, kā arī pārsteidzošā Katrīna. Priekšnesumiem ejot uz priekšu, žūrijas darbs bija neapšaubāmi sarežģīts, tomēr, pēc detalizētas apspriedes, tika paziņoti rezultāti, apbalvojot Sintiju un Artūru ar 1. vietu un 250 EUR no Swedbank talanta attīstībai, kā arī 2. vietā ierindojās Elīna Kopteļeva balvā saņemot 150 EUR, dodot 3. vietu Ingai un Normundam ar 100 EUR laimestu. Apkopojot skatītāju balsojumu, ar Skatītāju simpātijas nomināciju, piekrītot žūrijai, tika apbalvoti Sintija un Artūrs.

          Divu dienu laikā festivāla teritorijā tika piedzīvotas daudzas uzvaras un zaudes, veiksmes un pārsteigumi. Visus disciplīnu uzvarētājus, kuriem nebija iespēja ierasties uz Apbalvošanas ceremoniju, aicinām doties uz RSU SP biroju, lai saņemtu savas brīnišķīgās balvas. “Taurenis” ir pasākums, kur dalībnieki ierodas atpūsties, izklaidēties un pavadīt labi laiku draugu kompānijā nelielā sacensību gara gaisotnē. Mēs apsveicam visus uzvarētājus un dalībniekus ar sasniegumiem un pieredzēm, un aicinām visus pieteikties nākošgad. Šis patiesi bija iespaidīgs pasākums, paldies visiem, kas bija iesaistīti un tiekamies jau pavisam drīz Taurenē!