Links uz 6. Padomes sēdi: Pieslēdzies padomes sēdei

6. Padomes sēdes
DARBA KĀRTĪBA
22.04.2020.

1. Zinātnes virziena vadītāja amata kandidātu vēlēšanas (Election of the Head of Science Affairs):
a) Ieva Pitkēviča

2. Padomes vecākā amata kandidātu vēlēšanas (Election of the Senior of the Council):
a) Elizabete Eleonora Rozenšteina

3. Fakultātes domnieku amata kandidātu vēlēšanas (Election of the Faculty Councilors):
a) Eiropas studiju fakultāte (Faculty of European studies)
i. Marta Livzeniece
ii. Evija Blumberga

b) Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte (Faculty of Public Health and Social Welfare):
i. Kintija Lubiņa

c) Komunikācijas fakultāte (Faculty of Communication)
i. Keita Luīza Muceniece

4. ISA 2020. gada plāna apstiprināšana (Approval of the ISA year plan 2020)

5. Biedru kompeteces celšanas nolikuma apstiprināšana (Approval of the regulation “Aid for Competence Development of RSU SU Representatives”)

6. Padomes vecākā amata apraksta apstiprināšana (Approval of the job description of Senior of the Council)

7. RSU SP Privātuma politikas apstiprināšana (Approval of RSU SU Privacy policy)

8. Studentu mājas noteikumu apstiprināšana (Approval of the Internal Rules of the Student House)

9. LSA domnieka ceļveža apstiprināšana (Approval of the LSA councilors guidebook)

10. Biedru kompetences celšanas komisijas sastāva apstiprināšāna (Approval of the “Aid for Competence Development of RSU SU Representatives” committee)

11. Zinātnes atbalsta finansējuma komisijas sastāva apstiprināšana (Approval of the Students’ Scientific Support committee)

12. LSA aktualitātes (LSA news)

13. RSU SP Stratēģijas izpildes process (RSU SP Strategy implementation process)

14. RSU SP finanšu ceturkšņa atskaite (RSU SP finance quarterly report)

15. Valdes atskaites (Board reports)

16. Dažādi (other)
a) Mēneša biedri (Members of the month)
b) Nākotnes pasākumu plāns

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: