Preloader

LFSA

Latvijas Farmācijas studentu asociācija (LFSA)

Latvijas Farmācijas studentu asociācija (LFSA) ir Latvijas Farmaceitu biedrības struktūrvienība, kurā brīvprātīgi apvienojušies Latvijas augstskolu un koledžu farmācijas studenti un šo iestāžu absolventi 3 gadus pēc studiju pabeigšanas.
LFSA galvenie mērķi:

  • rūpēties par farmācijas studentu vispārīgo un profesionālo izglītību
  • aizstāvēt farmācijas studentu intereses un vairot farmaceita profesionālo prestižu

LFSA galvenie uzdevumi:

  • iztirzāt aktuālos farmācijas studentus interesējošos jautājumus
  • paust farmācijas studentu viedokli LFB un izglītības institūcijās
  • organizēt izglītojoša un izklaidējoša rakstura pasākumus farmācijas studentiem
  • iekļauties starptautiskās farmācijas studentu organizācijās un sadarboties ar tām

Mēs rīkojam tādus izglītojošus pasākumus kā Karjeras diena, semināri par aktuāliem tematiem (homeopātija, tuberkuloze, diabetes mellitus u.c.), kā arī piedalāmies starptautiskos kongresos un studentu apmaiņas programmā (Student Exchange Programme, SEP) International Pharmaceutical Students’ Federation (IPSF) ietvaros, kuras laikā uzņemam studentus no ārzemēm un palīdzam Latvijas studentiem doties uz citām valstīm. Studenti tiek informēti par aktualitātēm ar interneta, LFSA avīzes un informatīvo plakātu palīdzību.
LFSA aicina studentus kopīgi doties interesantās ekskursijās (pēdējā – A/S Laima), teātri, piedalīties orientēšanās spēlē Lielā Farmīšu Skraidīšana un, protams, nu jau tradicionālajā Pēcsesijas pārgājienā.
Galvenais ieguvums no dalības LFSA – iespēja izpausties visdažādākajos veidos, piedalīties un iesaistīties dažādu pasākumu rīkošanā, piešķirt rozīnīti savam studiju laikam un, protams, iegūt jaunus draugus gan tepat Latvijā, gan ārzemēs! Tāpēc droši nāc un iesaisties!

Kontaktinformācija
lfsalv@gmail.com