Preloader

Semper Anticus

Semper Anticus

Always forward!

“Semper Anticus” ir pirmais studentu veidots populārzinātnisks žurnāls Latvijā. Tajā tiek aptvertas tādas plašas tēmas kā medicīna, ekonomika, komunikācija, kā arī citas, par kurām studenti ir izveidojuši rakstu.

Žurnāla mērķis ir pavisam vienkāršs – zinātni padarīt vieglāku un saprotamāku ikvienam, kurš lasa “Semper Anticus”.  Katram autoram tiek izsūtīti populārzinātniskā valodas stila kritēriji, lai atvieglotu publikācijas veidošanu, un rezultāts būtu pēc iespējas labāks. Iesūtītos darbus labo un analizē ne tikai “Semper anticus" komanda. Tos pārskata un komentē arī atzīti jomas speciālisti.

Katra numura publikācijas ir pieejamas ne tikai ikvienam Rīgas Stradiņa universitātes studentam, bet arī citu augstskolu studentiem, kā arī žurnāls atrodas Latvijas Nacionālās bibliotēkas kopkatalogā, kur to var apskatīt ikviens interesents.

Ja vēlies pievienoties žurnāla komandai vai esi gatavs veidot publikāciju, vai radušies kādi jautājumi, sazinies ar žurnāla redakciju, rakstot zinatnes.zurnals@gmail.com

Semper anticus – Always forward