RSU SP 2018. gada Padome ir ievēlēta!

RSU SP 2018. gada Padome ir ievēlēta!

Starptautiskās studentu dienas vakarā Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde (RSU SP) uzzināja tos studējošo pārstāvjus, kuri pārstāvēs RSU studentus Padomē 2018. gadā. Tie ir 35 enerģiski un entuziastiski jaunieši no 8 fakultātēm.

17. novembra vakarā RSU Studentu mājas telpās norisinājās Padomes vēlēšanu noslēguma pasākums, kura laikā tika izteikta pateicība 2017. gada studentijas censoņiem un uzzināti jaunievēlētie Padomes biedri. Šī gada cīņa par iekļūšanu Padomes sastāvā bija sīva, kopā bija apstiprināti 62 pieteikumi, no kuriem 36 kandidāti tika ievēlēti kā oficiāli Padomes biedri.

No 10. līdz 16. novembrim notika balsošana, kur katram RSU studējošajam bija iespēja atdot savu balsi par vienu vai vairākiem savas fakultātes kandidātiem. Padomes vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Linda Skulme pasākuma laikā sacīja: “Šogad RSU SP Padomes vēlēšanas notika elektroniskā vidē un studenti aktīvi piedalījās balsošanas procesā, kā arī jāatzīmē RSU sociālo zinātņu studentu aktivitāte, ko var redzēt gan no pieteikumu skaita Padomei, gan balsošanas procesa. Izvirzot savu kandidatūru, par konkrēto Padomes biedra kandidātu balsoja tikai viņa fakultātes studējošie. Atbilstoši studējošo skaitam fakultātē ir noteikts mandātu jeb balstiesīgo Padomes biedru skaits.

RSU SP Padome ir RSU Studējošo pašpārvaldes galvenā lēmējinstitūcija. Ikvienam RSU studējošajam ir iespēja iesaistīties Padomes darbībā. Vienu reizi mācību gadā norisinās Padomes vēlēšanas, kurās ikvienam studējošajam ir iespēja piedalīties, izvirzot savu kandidatūru. Ik mēnesi Padomes biedri tiekas Padomes sēdē. Sēdes laikā tiek ievēlēti studējošie pārstāvji dažādās RSU institūcijas kā, piemēram, Fakultātes dome u.c., kā arī sēdes laikā tiek runāts par RSU SP aktualitātēm. Padomes sēdes vienmēr ir atvērtas un ikvienam ir iespējams uzzināt sēdē apspriesto informāciju.

No Medicīnas fakultātē studējošajiem savus pietikumus iesniedza Judīte Lukša, Aivita Moroza, Matīss Lukašēvičs, Katrīna Freimane, Nikola Serģe, Mikus Saulīte, Kristīne Feldšere, Līva Marta Spīgule, Mārtiņš Danefelds, Ksenija Tarasova, Diāna Ramane, Arina Žuravļova, Matīss Linde, Magdalēna Mudule, Marija Terēze Viļumsone, Staņislavs Šinkarevs, Evita Terēze Tēberga, Liliāna Ilgača, Serafima Grigorjeva, Sandra Cipkina, Marija Luīze Kalniņa, Ulrika Ulla Andersone, Jānis Dreijers, Daniils Žukovs, Loreta Korkunova; no Farmācijas fakultātes – Ilze Elīna Blūma, Elizabete Paula Valguma, Svetlana Ļeškeviča, Linda Pastare un Ilārija Martinsone, no Rehabilitācijas fakultātes – Kristiāna Širova, Terēze Frišava, Anita Gžibovska, Niks Avišans, Viktorija Levizere, Diāna Kārkliņa un Dana Piteronoka. Zobārstniecības fakultāti pārstāvēt vēlējās Sabīne Rakecka, Elizabete Ribalkina, Kristīne Romanovska un Alīna Gončarova, Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāti – Ričards Tauriņš, Līva Ābele, Maija Trukšane, Asnāte Zirne, Marta Fjodorova, Ilva Ogle un Anna Atslēga, savukārt Eiropas studiju fakultāti – Raimonds Lauris, Rendijs Kukainis, Paula Zilberte, Zane Čivle, Liene Vaivode un Ieva Cīrule. Komunikācijas fakultātes pārstāvji aizvadītajās vēlēšanās bija Kristaps Feldmanis, Tālivaldis Kronbergs, Elīna Kolna un Amanda Zalaka, bet Juridiskās fakultātes – Arta Karloviča, Ieva Āboliņa, Jānis Mihaļcevičs un Artūrs Kurbatovs. Šogad Studējošo pašpārvalde nesaņēma nevienu pieteikumu no Tālākizglītības fakultātes, līdz ar ko neviens pārstāvis šajā fakultātē netika ievēlēts, un Padome būs 35 studējošo sastāvā.

Nākamgad vairāk kā 8 tūkstošus RSU studentu pārstāvēs:

14 pārstāvji no Medicīnas fakultātes – Sandra Cipkina, Mikus Saulīte, Daniils Žukovs, Matīss Lukašēvičs, Ksenija Tarasova, Marija Luīze Kalniņa, Ulrika Ulla Andersone, Līva Marta Spīgule, Serafima Grigorjeva, Magdalēna Mudule, Aivita Moroza, Arina Žuravļova, Judīte Lukša, Mārtiņš Danefelds; 2 pārstāvji no Zobārstniecības fakultātes –  Alīna Gončarova un Elizabete Ribalkina; 4 pārstāvji no Rehabilitācijas fakultātes – Kristiāna Širova, Terēze Frišava, Viktorija  Levizere, Diāna  Kārkliņa; 5 pārstāvji no Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes – Ričards  Tauriņš, Ilva Ogle, Marta Fjodorova, Asnāte Zirne, Maija  Trukšane; 2 Farmācijas fakultātes studenti – Ilze Elīna  Blūma, Svetlana Ļeškeviča; 3 pārstāvji no Eiropas studiju fakultātes – Rendijs Kukainis, Paula Zilberte, Raimonds Lauris Kulmanis; 2 pārstāvji no Juridiskā fakultātes– Artūrs Kurbatovs un  Ieva Āboliņa; 3 pārstāvji no Komunikācijas fakultātes– Kristaps Feldmanis, Tālivaldis  Kronbergs, Amanda Zalaka.

Novēlam jaunievēlētajiem Padomes biedriem panākumus darbos, atbildību pieņemot lēmumus un veiksmi turpmākajās studijās!