RSU SP 2019. gada Padome ir ievēlēta!

2019. gada Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvaldes (RSU SP) Padomes biedri ir noskaidroti!

10. novembrī Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) norisinājās Padomes vēlēšanu noslēguma pasākums, kur, pēc sīvās cīņas un aizraujošajām vēlēšanām, tika paziņoti jaunās Padomes biedri. 2019. gada Padomes sastāvā ir 36 apņēmīgi studenti no 8 fakultātēm. Vakara gaitā tika izteikta pateicība 2018. gada Padomes biedriem, Senatoriem un Valdei un veikts atskats uz paveikto pagājušajā gadā.

No 22. līdz 31. oktobrim Padomei savu kandidatūru pieteica 74 studējošie, bet no 5. līdz 11. novembrim norisinājās balsošana, kur ikviens RSU students jau otro gadu pēc kārtas elektroniski varēja balsot par savas fakultātes kandidātiem. Šogad tika sasniegts rekordliels balotāju skaits, nobalsojot 1945 studentiem.

RSU SP Padome ir RSU Studējošo pašpārvaldes galvenā lēmējinstitūcija. Ikvienam RSU studējošajam ir iespēja iesaistīties Padomes darbībā, kandidējot Padomes vēlēšanās, kas norisinās vienu reizi katrā mācību gadā. Padomes biedri tiekas katru mēnesi Padomes sēdē, kur tiek ievēlēti studējošie pārstāvji dažādās RSU institūcijas, kā arī pārrunātas RSU SP aktualitātes.

Šogad no Komunikācijas fakultātes savu kandidatūru pieteica 5 studējošie – Antra Zuce, Elīna Kopteļeva, Elisone Kriščune, Markuss Boļšaks, Tālivaldis Kronbergs; no Eiropas studiju fakultātes kandidēja 5 studējošie – Agnese Feldmane, Francis Hugo Gulbis, Santa Kliedere, Sniedze Paula Ķeizare, Zane Čivle; no Juridiskās fakultātes kandidatūru bija pieteikuši 4 studenti – Agnese Sausiņa, Amanda Barkāne, Darja Zaharova, Guntars Didenko; no Farmācijas fakultātes kandidatūru izvirzīja 4 studējošie – Elizabete Paula Valguma, Ilze Elīna Blūma, Kristiāns Čulkstens, Rinalds Seržants; no Zobārstniecības fakultātes kandidēja 5 studenti – Jurģis Siliņš, Kirils Reihs, Kristīne Romanovska, Laura Lāčauniece, Sabīne Rakecka; no Rehabilitācijas fakultātes kandidatūru pieteica 5 studenti – Agate Ķerubiņa, Artis Spāģis, Krista Kīna, Madara Dāboliņa, Marta Kāpiņa; no Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes kandidēja 6 studējošie – Anna Atslēga, Dita Poševa, Ivita Hlopotina, Līva Zvirgzdiņa, Paula Feldmane, Sintija Sovane; no Medicīnas fakultātes kandidatūru izvirzīja 40 studenti – Aija Tumova, Alberts Veitners, Amanda Anna Bērziņa, Anna Jete Gauja, Catharina Clara Blaafjell Holwech, Daniils Žukovs, Dārta Jakovicka, Emīlija Kramēna, Henna Salmenkivi, Iga Olejarczyk, Igor Sirotin, Ilva Senuta, Jānis Dreijers, Judīte Lukša, Katrīna Freimane, Katrīna Kupča, Krišjānis Dzirnieks, Kristiāna Blūma, Laura Tutāne, Lelde Loreta Freidenberga, Lennard Hollberg, Līga Lielmane, Līva Marta Spīgule, Matīss Linde, Matīss Lukašēvičs, Mikus Saulīte, Philipp Merkle, Reinis Lillais, Reinis Ozols, Robert Ekman, Sandis Kovaļovs, Serafima Grigorjeva, Simon Scheibner, Sofija Korņilova, Ulrika Ulla Andersone, Viboosani Murugaboopathy, Vita Trone, Vladislava Timčenko, Vladislavs Siņicins, Žanis Sevastjanovs.

36 Padomes biedru sastāvu veido atbilstoši studējošo skaitam fakultātē, ar ko tiek noteikts mandātu jeb balsttiesīgo Padomes biedru skaits.

2019. gada Padomes sastāvu veidos 3 pārstāvji no Komunikācijas fakultātes – Tālivaldis Kronbergs, Markuss Boļšaks, Antra Zuce; 3 pārstāvji no Eiropas studiju fakultātes – Zane Čivle, Francis Hugo Gulbis, Agnese Feldmane; 3 pārstāvji no Juridiskās fakultātes – Amanda Barkāne, Darja Zaharova, Agnese Sausiņa; 2 pārstāvji no Farmācijas fakultātes – Ilze Elīna Blūma, Elizabete Paula Valguma; 2 pārstāvji no Zobārstniecības fakultātes – Kristīne Romanovska, Laura Lāčauniece; 4 pārstāvji no Rehabilitācijas fakultātes – Madara Dāboliņa, Krista Kīna, Agate Ķerubiņa, Artis Spāģis; 5 pārstāvji no Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes – Anna Atslēga, Līva Zvirgzdiņa, Dita Poševa, Sintija Sovane, Paula Feldmane; 14 pārstāvji no Medicīnas fakultātes – Žanis Sevastjanovs, Igor Sirotin, Viboosani Murugaboopathy, Līva Marta Spīgule, Robert Ekman, Philipp Merkle, Simon Scheibner, Serafima Grigorjeva, Lennard Hollberg, Henna Salmenkivi, Daniils Žukovs, Catharina Clara Blaafjell Holwech, Sandis Kovaļovs, Iga Olejarczyk.

Novēlam jaunievēlētajiem Padomes biedriem panākumus un atbildību darbos un veiksmi studijās!