RSU SP pārstāvji iesaistās sadarbībā ar Veselības ministriju

Trešdien, 27. februārī, Rīgas Stradiņa universitātē viesojās Latvijas Republikas Veselības ministre Ilze Viņķele. Tikšanās laikā tika pārrunāta sadarbība starp RSU un universitātes slimnīcām, kur studējošo pārstāvji uzsvēra, ka sadarbības uzlabošanai būtu nepieciešama lielāka iesaiste no ministrijas puses, lai netiktu ierobežots studējošo mācību process slimnīcu nesagatavotības un nepietiekamas informētības dēļ, kā tas notika pērnajā gadā pēc Fizisko personu datu apstrādes likuma ieviešanas. Studējošie tikšanās laikā akcentēja arī nepieciešamību atsākt darbu pie ārsta profesijas standarta apstiprināšanas.

Toties ceturtdien, 28. februārī, RSU studējošo pārstāvis Māris Lapšovs apmeklēja Veselības ministrijas iniciēto sanāksmi par rezidentūras vienotās uzņemšanas procesu. Sanāksmes mērķi bija apliecināt, ka Vienotās rezidentūras uzņemšanas komisijas darbi rit atbilstoši grafikam un ir panāktas vienošanas par to, kā tiks nodrošināta pieteikšanās no IT puses, vai ir uzsākts darbs pie interviju komisiju sastāva apstiprināšanas, kā arī precizēt vietu, kurā notiks reflektantu uzņemšana. Gan RSU, gan LU pārstāvji apstiprināja, ka visi iepriekš minētie punkti ir izpildīti un uzņemšana notiks Latvijas ārstu biedrības telpās. Vairāk informācijas par uzņemšanas kritērijiem un svarīgākajiem dokumenti var apskatīt ŠEIT!