Preloader

Rudens nakts turnīri noslēgušies!

Jau trešo gadu RSU studējošajiem bija iespēja pavadīt drēgnos rudens ceturtdienu vakarus RSU SP organizētajā projektā “Rudens Nakts turnīri”. Šogad dalībnieki sacentās jau ierastās disciplīnās kā strītbols, tautas bumba un volejbols, bet pirmo reizi turnīru pastāvēšanas vēsturē tika rīkots arī boulinga turnīrs.

Rudens Nakts turnīri šogad sākās ar strītbola turnīru 12. oktobrī, kurā piedalījās 11 komandas, bet par turnīra galveno atbalstītāju kļuva Pro-Basketball, kas labākajiem spēlētājiem piešķīra dāvanu kartes.

Visticamāk, gaidītākais nakts turnīrs šogad bija boulinga turnīrs 19. oktobrī, kuram jau vienas dienas laikā tika aizpildītas visas vietas, tādēļ pirmo reizi volejbols tika “nostumts” no populārākā turnīra troņa. Boulinga turnīrā dominējošu sniegumu rādīja komanda “Aukstā zupa”, bet ar vienādu punktu skaitu godalgas sadalīja “Rezervisti” un “Nu labi pierunāji”. Visas trīs komandas 23. novembrī pārstāvēs Rīgas Stradiņa universitāti Fantasy Park Augstskolu kausā, kur sacentīsies pret komandām no Latvijas Universitātes, RISEBA, un biznesa augtskolas “Turības”.  Kā vēstīja turnīra vadītājs, “Aukstā zupa” uzstādīja labāko rezultātu visos kvalifikācijas turnīros, tādēļ novēlam viņiem gan pārējiem RSU pārstāvjiem stabilas rokas un precīzu metienu, kā arī galvenais – uzvarēt!

Pēc boulinga turnīra notika tautas bumbas turnīrs 26. oktobrī, kas, diemžēl, bija visvājāk apmeklētais turnīrs pēdējo trīs gadu laikā, neskatoties uz 9 pieteiktām komandām, kas atteicās neilgi pirms turnīra sākuma. Komanda “Bēdu Brāļu stāsts” izcīnīja uzvaru aizraujošā finālspēlē pret “Volejbols pilns?”, neskatoties uz zaudējumu savstarpējā spēlē grupu turnīrā, bet “BYOB” 3. vietas spēlē pārliecinoši apspēlēja organizatoru veidoto komandu.

Volejbola turnīrs, par kura galveniem atbalstītājiem kļuva “O-Sands”, kā parasti, bija visgarākais turnīrs vakarā, un ilga līdz pusčetriem naktī, bet garajā vakarā modrību nezaudēja komanda “PPP”, kas ne reizi nepiekāpās, un pat dominēja finālā uzvarot ar vairāk kā 10 punktu pārsvaru pret otrās vietas ieguvējiem “Dream Team”. Sāpīgi vakars izvērtās komandai “CleanTeethDirtyPlay”, kas pēc vairāku stundu cīnīšanās turnīrā palika ceturtie, pēc zaudējuma 3. vietas spēlē.

Liels, paldies, turnīra atbalstītājiem – Pro-Basketball, Fantasy Park, O-Sands, Sporta Avīzei, Bams, Valmiermuiža, Rexona un Fitnesa Parks!