Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Stratēģiskais seminārs 2019

20. un 21. jūlijā RSU sporta bāzē Taurenē norisinājās ikgadējais RSU SP Stratēģiskais seminārs, kurā piedalījās gan pieredzējušie biedri, gan arī SP aktīvisti, kuri tikai uzsāk savas gaitas studentijā. Galvenais semināra mērķis – apkopot idejas, kuras varētu iekļaut 2019./2020. akadēmiskā gada RSU SP Stratēģijā.

Divu dienu ietvaros dalībniekiem bija iespēja gan noklausīties lekcijas, gan arī patstāvīgi piedalīties hakatona tipa darbnīcās, risinot aktuālos RSU SP jautājumus. 

Pirmās dienas lekciju cikls ietvēra trīs lekcijas – pirmā notika Indara Kraģa vadībā par tēmu “Kāpēc mēs baidāmies kritizēt to, kas mums nepatīk?”, otrā – no Lailas Budrevičas, kur tika prezentēti vairāki prāta vētru modeļi un tas, kā ģenerēt idejas un vēlāk apkopot tās. Trešo lekciju novadīja RSU SP Akadēmiskā virziena vadītāja Marija Luīze Kalniņa par tēmu “Kas ir Stratēģija un kāpēc tā ir nepieciešama?”. Pirmās dienas vakara daļā bija stāstu vakars, kur viesojās arī RSU SP vecbiedri: Natālija Šilova, Elizabete Ribalkina un Līva Marta Spīgule. 

Otrās dienas laikā dalībnieki sadalījās grupās un lika galvas kopā, risinot RSU SP aktuālos jautājumus un sniedzot priekšlikumus RSU SP tālākai attīstībai. Dienas otrajā pusē dalībnieki savas idejas noprezentēja vecbiedru žūrijai, kura sastāvēja no Natālijas Šilovas, Elizabetes Ribalkinas un, protams, mūsu galvenā viesa – skeleta Staša. Žūrija atzina par veiksmīgāko darbu to komandu, kura strādāja pie RSU SP Valdes modeļa maiņas. Balvā komanda saņēma arī speciālu dāvanu no mūsu uzticamiem atbalstītājiem. 

RSU SP izsaka lielu paldies visiem semināra dalībniekiem un novēl patīkamu vasaru. Tiekamies RSU SP darba grupās, kur turpināsies darbs pie seminārā iesāktajām idejām!

Bildes no semināra skaties šeit!