Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Antra Zuce

Studiju programma “Multimediju komunikācija”, 1.studiju gads

Kāpēc Tu vēlies kandidēt Padomes vēlēšanās?

Šķiet, ka šis būs liels solis uz manu personīgo izaugsmi. Dzīves laikā esmu iemācījusies, ka nekas labs nav no komforta zonas, bet tieši liekākie dzīves ieguvumi ir tad, kad mēģini, riskē un dari. Šis būtu izaicinājums, kuru zinu, ka spēšu paveikt. Man ļoti patīk komandas darbs, un būt daļai no tās. Var teikt, ka RSU ir manas “otrās mājas”, tādēļ vēlos būt iesaistīta visā aktuālajā, kā arī darīt visu iespējamo, lai studenti justos komfortabli, apmierināti un būtu sadzirdēti. Esmu enerģiska un savu enerģiju vēlos izmantot lietderīgi, tādēļ Padome ir domāta man.

Why do you want to candidate in RSU SU Council elections?

Seems that this might be a large step for my personal growth. During my life I have learned that nothing good comes from the comfort zone, but the biggest gains happen when you dare to take risks and do things. This would be a challenge, that I know I can succeed at. I enjoy working in a team and being a part of it. It could be told, that RSU is my “second home”, so I want to be involved in all of the current affairs and also to do everything in my power for students to feel comfortable, satisfied and heard. I’m full of energy and want to put that to a good use, so I think that the Council is meant for me.

Viena lieta, kas noteikti būtu jāievieš universitātē?

Ir gan ēdamā zona, gan bibliotēka, gan dažādas mācību vietas, tādēļ vēlētos universitātē ieviest atpūtas zonu, kur studenti var ērti iekārtoties un aprunāties par visu dzīvē notiekošo, kā arī rast atelpu starp lekcijām.

Kāds ir Tavas dzīves moto?

Neko nedarot, virsotni nesasniegsi!