Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Katrīna Freimane


Kultūras un sporta virziena vadītāja

Kontakti:

  • katrina.freimane@rsu.lv
  • 26474986

Katrīna Freimane

Kultūras un Sporta virziena vadītāja pienākumos ir organizēt kultūras un sporta pasākumus RSU studentiem, kā, piemēram, pirmkursnieku seminārs “ZGI”, aktīvās atpūtas un sporta festivāls “Taurenis”, Ziemassvētku balle, RSU SP Gada balva, Pavasara balle, , “RSU Got Talent” un daudzi citi pasākumi.

Katram pasākumam tiek atrasts projekta vadītājs. Kultūras un Sporta virziena vadītāja uzdevums ir koordinēt projektu vadītājus, pārraudzīt viņu darbību, regulāri kontaktēties un noskaidrot projektu tapšanas gaitu.

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem kā vadītājam ir informēt savus aktīvistus par visiem aktuālajiem pasākumiem, kuros tie varētu gūt pieredzi un iesaistīties projektu organizēšanā. Pēc nepieciešamības veidot informatīvus seminārus jaunajiem aktīvistiem, kas vēlas iesaistīties šī virziena ietvaros.

Pēc vajadzības jākomunicē ar sporta komandu treneriem par RSU studentiem pieejamajiem treniņiem un sporta iespējām kā, piemēram, funkcionālie treniņi, florbols, futbols, peldēšana u.c. Sadarboties ar RSU sporta klubu un uzzināt par visām RSU studentu iespējām izmantot kluba piedāvātos pakalpojumus. (Vairāk informācijas par sporta klubu vari uzzināt rsu.lv mājas lapā).

Kā arī virziens atbalsta studentu izrādītās iniciatīvas jaunu sporta veidu attīstībai un jaunu projektu ideju īstenošanai universitātē.