Uz “papīra” viss izskatījās viegli

Mans universitātes ceļš iesākās ZGI, kur arī es pirmo reizi uzzināju par to, kas ir RSU SP. Biju diezgan pārsteigts, ka tik lielu pasākumu kā ZGI organizēja paši studenti, un man radās patiesa interese par SP darbību.

Nākamais solis bija Rudens Akadēmiskais seminārs – daudz stāstu, daudz sarunu un jau parādījās vēlme kaut ko darīt un pašam iesaistīties. Skolas laikā nebiju iesaistījies sociālās aktivitātēs, man nebija pieredzes pasākumu organizēšanā, bet likās, ka šis ir īstais brīdis, kad to varētu mainīt. Tāpēc es uzrakstīju pats savu projektu RSU SP Projektu konkursam, saņēmu atbalstu un šajā semestrī ar RSU SP palīdzību realizēju savu pirmo projektu – fotokonkursu “Through the lens”.

Uz “papīra” viss izskatījās viegli – konkurss nav liels, darba nav daudz, varēšu tikt galā pats. Tomēr, kad gribēju jau ķerties klāt, sapratu, ka neko nezinu par projektu organizēšanu un realizēšanu – es nezināju, kā pareizi sastādīt dokumentus, izveidot tāmi, saplānot laiku, kur un kā meklēt sponsorus. Te man palīgā nāca un iesaistījās SP un projekta koordinatore, Komunikācijas virziena vadītāja Amanda Anna Bērziņa, kā arī izveidoju sava projekta organizatoru komandu. Viņiem es uzticēju uzdevumus, kurus nespēju izpildīt pats, piem., sponsoru meklēšanu. Decembra sākumā fotokonkursa “Through the lens” rezultāti jau tika publicēti, bet  uzvarētāji tiek apbalvoti.

Šis konkurss nebija perfekts, kā jau viss, ko dara pirmo reizi. No manas puses tika pieļautas kļūdas, kas palīdzēja saprast, pie kā man vēl ir jāpiestrādā, kā rezultātā ieguvu patiešām vērtīgu pieredzi.  Mana galvenā mācība no šī konkursa, kas noderēs man arī turpmākā dzīvē – vienmēr vajag pārlasīt dokumentus divas reizes un ir daudz rūpīgāk jāattiecās pret sava laika plānošanu, kā arī tagad man ir pieredze projektu rakstīšanā un organizēšanā.

Paldies RSU SP, ka noticējāt un ļāvāt man īstenot pašam savu projektu!

Ja arī Tu esi ieinteresēts īstenot pats savu projektu, tad sazinies ar Dāvidu Orlovu (davids.orlovs@rsu.lv)