Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Aizvadīta 7. Padomes sēde

7. Padomes sēde:

Aprīļa (7.) Padomes sēdes laikā tika ievēlēts 1 jauns studējošo pārstāvis- Studējošo senators.

Ar atkārtotu ievēlēšanu studējošo Senatora amatā apsveicam- Faniju Čukuri, medicīnas fakultātes 4. kursa studenti, kas kandidēja uz šo amatu atkārtoti- apliecinot savu vēlmi pārstāvēt visu RSU studējošo intereses Senātā, otro termiņu.

Sēdes laikā tika prezentēta arī aprīļa mēneša Valdes atskaite, informējot Padomi par padarīto aprīlī.

Sākoties aprīļa mēnesim tika veiksmīgi aizvadītas RSU Atvērto durvju diena, kur savas durvis topošajiem studentiem vēra arī RSU SP, liels paldies aktīvistiem, kas iesaistījās šajā pasākumā, iepazīstinot ar mūsu lielisko universitāti un tās pašpārvaldi!

Tāpat pilnā sparā rit darbs pie vasaras gaidītākā pasākuma-

Sporta un aktīvās atpūtas festivāla “Taurenis” organizēšanas, pieteikšanās jau šonedēļ!

Notiek aktīvs darbs pie Anatomijas olimpiādes, kas norisināsies jau 25. aprīlī.

Tiek turpināts darbs pie tā, lai apzinātu studējošo viedokli par nepieciešamību pagarināt un mainīt RSU bibilotēkas darba laiku.

Ja vēlies uzzināt par padarītajiem darbiem un plānotajām aktivitātēm- sazinies ar mums!

Sēdes noslēgumā sveicām marta mēneša biedrus:

– Terēzi Frišavu– par veiksmīgu erudīcijas konkursa “Erudīts” organizēšanu, parādot, ka RSU studējošie ir gudri un zinātkāri par daž ne dāžām tēmām, šajā gadā, tika pārbaudīta erudīcija tēmā “Olimpiskās spēles”.

– Aneti Kažemaku- par aktīvu iesaisti kā dalībnieku koordinatorei RSU SP rīkotajā seminārā “Mazpipari”, nodrošināt efektīvu komunikāciju ar semināra dalībniekiem, kā arī piesaistot lieliskus lektorus,kas iedvesmoja semināra dalībniekus kā piemēram, Armands Simsons.

– Arinu Žuravļevu- par aktīvu iesaisti SP rīkotajos pasākumos kā aktīvistei-fotogrāfam, kas iemūžinājis lieliskos mirkļus no Pavasara akadēmiskā semināra, semināra “Mazpipari”, kā arī LSA kongresa.