Pārlekt uz galveno saturu

Elizabete Eleonora Rozenšteina

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes 3. studiju gads

Kāpēc Tu vēlies kandidēt Padomes vēlēšanās?

Vēlos mainīt mazās nepilnības, kuras veicina neērtības studentu dzīvē. Būtu labi, ja spētu vismaz pievērst uzmanību problēmām, lai vismaz mēģinātu saprast, ko varētu darīt lietas labā. Esmu arī saņēmusi pāris lūgumus no dažiem docētājiem par to, ka būtu nepieciešama arī kāda vecmāte padomes dzīvē, lai arī kāda no mums varētu pastāvēt par studējošo interesēm un zināt vairāk par universitātē notiekošo, to sakot domāju, ka arī citi mazāki kursi saskaras ar līdzīgām problēmām. Brīžos, kad iet runa par lielajām fakultātēm nepieciešama punktualitāte, turpretī mazākos kuros tādas nav, un grafiki tiek mainīti, telpas tiek mainītas, prakses datumi tiek mainīti. Nepunktualitātes dēļ studenti nespēj domāt uz priekšu – ieplānot pasākumus vai darba dienas. Esmu jau piedzīvojusi, kā ir sastrādāties ar nelielu daļu RSU padomes biedriem, kad palīdzēju īstenot 2018. gada Fukšu balli. Esmu pārliecināta, ka jau esošie padomes biedri ir cilvēki, ar kuriem varētu veiksmīgi sastrādāties.

Viena lieta, kas noteikti būtu jāievieš universitātē?

Uzskatu, ka vairāk jāpadomā par tiem studentiem, kuriem lekcijas nenotiek Dzirciema ēkā. Piemērs, tās pašas vecmātes, mums lekcijas nav notikušas tur kopš 2018. gada pavasara. Protams, varu minēt sarakstu ar problēmām, kas ir vecmātēm, bet es neticu, ka tikai mūsu kursam ir tik haotiska situācija. Varu minēt dažus piemērus – stāvvietu trūkums pie Dzemdību nama, Stradiņa universitātes slimnīcā – tas, ka tur trūkst atpūtas vieta studentiem, tāpēc dienās, kad starp lekcijām ir 2/3 h, nākas pavadīt laiku dzemdību nama vestibilā. Varētu ieviest atpūtas telpu 3. stāvā RSU katedrā.

Kāds Padomes biedrs tu būsi?

Cerams, ka būšu tāda, kas reāli kaut ko spēs mainīt. Jo idejas man ir, bet līdz šim tieši pie risinājumiem piekliboju – padome būtu tā vieta, kurā beigtos čīkstēšana un sāktos darīšana.

Saistītās ziņas