Skip to main content
This page is available in Latvian only.

Taurenis 2021

 

Sporta un aktīvās atpūtas festivāls "Taurenis" ir RSU SP rīkots divu dienu pasākums, kas paredzēts RSU vietējiem un ārvalstu studentiem, kā arī augstskolas personālam un citu augstskolu pārstāvjiem.

Festivāls "Taurenis" jau ir kļuvis par tradicionālu un ļoti gaidītu aktīvās atpūtas pasākumu, kurš tiek rīkots vasaras sezonā un kura laikā studentiem un augstskolas personālam ir iespēja piedalīties dažādās sporta disciplīnās komandu sporta veidos un individuālajās disciplīnās, piedalīties talantu šovā, kā arī pavadīt brīvo laiku ārpus studijām.  

posteris (1).png

Šogad piedāvājam pieteikties kā komandai (8 biedru sastāvā) un kopā piedalīties šādās disciplīnās:

  • strītbols;
  • volejbols;
  • futbols;
  • tautasbumba;
  • stafete.

Iespēja pieteikties ir arī individuāli, piedaloties 6 individuālajās disciplīnās, izbaudot atmosfēru un vērojot sporta spēles. 

Un kā odziņa visam pasākumam - iespēja parādīt savu talantu vai vienkārši dalīties ar savu priekšnesumu klātesošajiem un žūrijai, kā arī noteikti nedrīkst aizmirst par ballīti vakara izskaņā, kurā ikvienam ir iespēja iešūpināt deju grīdu.  

Pasākums tiks rīkots ievērojot visas valstī noteiktās epidemioloģiskās prasībās. Pasākumā varēs piedalīties personas, kurām būs imunitāte pret Covid-19 (atbilstoši MK noteikumiem jeb personām, kuras būs vakcinētas, izslimojušas COVID 19 pēdējo 180 dienu laikā vai arī uzrādot pēdējās 24 stundās veiktu negatīvu COVID 19 testu). 

Iepazīties ar nolikumiem vari šeit:

Jautājumu gadījuma vari sazināties ar Projekta vadītāju: