Preloader

+371 67 409 159 Dzirciema iela 16, C-213

Fakultātes domnieku kontakti

Fakultātes domnieku kontakti

Fakultātes domnieki ir RSU SP vēlēti studējošo pārstāvji fakultāšu domēs. Pie fakultātes domniekiem vari vērsties jautājumos, kas saistīti ar fakultātes darbību, aktualitātēm un problēmām fakultātē! 

Medicīnas fakultāte

Sandra Cipkina

s.cipkina@gmail.com

Mikus Saulīte

mikus.saulite@gmail.com

Marija Luīze Kalniņa

marijaluize.kalnina@gmail.com

Matīss Lukašēvičs

lukasevicsmatiss@gmail.com

Zobārstniecības fakultāte

Alīna Gončarova

alinagoncarova1@gmail.com

Jurģis Siliņš

jurgissilins@gmail.com

Elizabete Ribalkina

elizabeteribalkina@gmail.com

Kristīne Romanovska

kr.romanovska@gmail.com

Farmācijas fakultāte

Annija Čiščakova

annija.ciscakova@gmail.com

Ilze Elīna Blūma

ilzeelina@gmail.com

Rinalds Seržants

rinaldsserzants@gmail.com

Laura Repele

laura973@inbox.lv

Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte

Ričards Tauriņš

richards.taurinsh@gmail.com

Ilva Ogle

ilva.ogle@gmail.com

Ivita Hlopotina

ivita.hlopotina@gmail.com

Rehabilitācijas fakultāte

Viktorija Levizere

viktorija.levizere@gmail.com

Linda Bauere

linda.bauere@gmail.com

Linda Skulme

lindaskulme.ls@gmail.com

Eiropas studiju fakultāte

Paula Zilberte

paula.zilberte@inbox.lv

Marta Lārmane

marta.larmane@gmail.com

Artūrs Oto Kivliņš

arturs.oto.kivlins@gmail.com

Juridiskā fakultāte

Darja Zaharova

darja.zaharova96@gmail.com

Brigita Lazdāne

blazdane98@gmail.com

Komunikācijas fakultāte

Markuss Boļšaks

markusu101@gmail.com

Samanta Ņukša

samanta.nuksa7@gmail.com

Tālivaldis Kronbergs

talivaldis.kronbergs@gmail.com

Ja esi ieinteresēts domnieku darbā vai vēlies vēlies kļūt par fakultātes domnieku, droši raksti Akadēmiskā virziena vadītājam Mārim Lapšovam (Maris.Lapsovs@rsu.lv) vai vadītāja vietniecei Marijai Luīzei Kalniņai (MarijaLuize.Kalnina@rsu.lv)!