Pārlekt uz galveno saturu

1. NORĀDI PĀRDOMĀTU TEMATU!

• Tematam vajadzētu būt īsam un konkrētam, saistītam ar e-pasta ziņu, bez liekvārdības.

• Piemēram: “Nodarbības atstrāde,” “Kolokvija pārkārtošana,” “Konsultācija studiju kursā “Ievads pētniecības metodoloģijā”, “Jautājums par nodarbības tēmu”

2. UZRUNA!

• Sāc e-pastu ar uzrunu, norādot personas ieņemamo amatu (Piemēram, Prof. Bērziņa, Asoc. prof. Kalniņa, doc. Gauja vai lekt. Siliņa!)

• Lai uzzinātu, kā pareizi uzrunāt konkrēto mācībspēku, dodies uz rsu.lv un ieraksti docētāja vārdu meklētājā!

• Uzzini vairāk apakšsadaļā: Kā pareizi uzrunāt mācībspēkus?

3. STĀDIES PRIEKŠĀ!

Norādi:
    • Savu vārdu, uzvārdu;

• Ja tu esi studējošo pārstāvis, norādi pārstāvēto grupu, studiju gadu vai fakultāti! (Piemēram, grupas vecākais, studiju gada vecākais, fakultātes domnieks);

• Norādi pārstāvēto fakultāti un studiju programmu;

• Atceries! Docētājiem ir daudz studējošo, tāpēc e-pastā jāpiemin visu nozīmīgāko informāciju.

4. SKAIDRI NOFORMULĒ DOMU!

• Īsi un konkrēti paskaidro radušos problēmu vai iemeslu, kādēļ raksti.

• Atceries! Jo precīzāk izklāstīsi domu, jo ātrāk docētājs tev spēs tev atbildēt!

5. PARAKSTIES!

• E-pastā paraksties, iekļaujot pieklājības frāzi (Ar cieņu, cieņā, u.c.),  savu vārdu uzvārdu, fakultāti, programmu, studiju gadu un grupu.

as.png

Atceries!

• Raksti e-pastu vai no sava RSU studējošā e-pasta. Neizmanto savu personīgo e-pastu saziņai ar universitātes mācībspēkiem!

• Visiem RSU mācībspēkiem e-pasts ir pēc parauga “spatrsu[pnkts]lv (vārds.uzvā)”. Ja docētājs ilgstoši neatbild uz e-pastu vai tev ir aizdomas, ka docētājs lieto citu e-pastu, nebaidies sazināties ar katedru!