Pārlekt uz galveno saturu

Šogad Rīgas Stradiņa universitātes International Student Conference in "Health and Social Sciences" 2020 notika 2020. gada 27.-28. martā, tiešsaistē.
Šis gads atzīmēja 6. konferences jubileju, kad tā ir atvērta ne tikai latviešu studējošajiem, bet arī ārvalstu studentiem no visas pasaules, aicinot piedalīties ar saviem pētnieciskajiem darbiem un prezentēt tos plašākai sabiedrībai.

Šogad gan vietējie, gan ārvalstu studējošie piedalīsies un prezentēja savus pētnieciskos darbus Rīgas Stradiņa universitātes International Student Conference (RSU ISC). Sekcijas bija paradzētas studējošajiem, kuri mācās veselības zinātņu blokā, kā arī sociālo zinātņu pārstāvjiem. RSU ISC nav parasta konference - to organizē bezpeļņas studējošo komanda, kuras galvenais mērķis ir stimulēt studentu zinātnisko darbību, tās kvalitāti, kā arī veicināt studentu zinātniskās darbības atpazīstamību ārpus Latvijas robežām.  Divu dienu garajā konferencē studenti no visas pasaules apmainījās ar savām zināšanām un pieredzi, prezentējot savu viekumu komisijas priekšā tiešsaistē!

Mūsu zinātniskā programma sevī iekļāva mutiskās, stenda referātus, kā arī gadījumu aprakstu sekcijas, kur visās tika prezentēti pētnieciskie darbi starptautiskai un profesionālai žūrijai un citiem klātesošajiem. Bez ierastajām darbu prezentēšanas sekcijām konferences dalībniekiem bija iespēja apmeklēt plenērsēdes. Šī gada konference saskārās ar vairākiem izaicinājumiem ārkārtas stāvokļa dēļ, taču profesionālā organizatoru komanda lieliski izejot no situācijas nodrošinot online konferenci!

Tiekamies jau nākamgad!

ISC2020-email-banner-600x150.png