International Student Conference "Health and Social Sciences"

2024. gada 21. un 22.martā notiks Rīgas Stradiņa universitātes International Student Conference “Health and Social Sciences”. Zinātniskā konference norisinās jau kopš 1950. gada un šobrīd ir kļuvusi par vienu no lielākajām studentu konferencēm Ziemeļeiropā.

2024. gada konference dalībniekiem piedāvās modernu un laikmetam atbilstošu formātu ar iespējām piedalīties gan klātienē, gan arī vērot visas konferences sekcijas tiešsaistes formātā!
Zinātniskā programma ir piemērota veselības un sociālo zinātņu studējošajiem, lai ikviens students no visas pasaules varētu apmainīties ar savu pieredzi un zināšanām, prezentējot savu veikumu komisijas priekšā. Konferencē piedalīsies lektori no dažādām pasaules valstīm, kas ir savas nozares spilgtākie pārstāvji. Bez darbu aizstāvēšanas pie starptautiska mēroga žūrijas, būs iespēja piedalīties arī Mastershop darbnīcās, kuru laikā būs iespējas pilnveidot savas praktiskās un teorētiskās zināšanas dažādās jomās.

Tiekamies jau martā!

Kontaktinformācija