Pārlekt uz galveno saturu
17
okt
-
18
okt
Rudens akadēmiskais seminārs
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007

Rudens Akadēmiskais seminārs ir divu dienu pasākums, kura ietvaros Tu iepazīsies ar citiem studējošajiem, uzzināsi vairāk par studiju procesu universitātē, kā arī jaunākajām augstākās izglītības tendencēm. Semināra laikā studējošajiem būs iespēja iesaistīties sarunās par mākslīgo intelektu, digitalizāciju un hibrīda modeli. Apmeklēt semināru ir aicināts ikviens RSU studējošais – gan pirmkursnieks, gan jau pieredzējis studējošo pārstāvis ar interesi par akadēmiskiem jautājumiem.

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -