Pārlekt uz galveno saturu

Komunikācijas virziens nodrošina informācijas pieejamību sociālajos tīklos, sagatavo aktualitāšu e-pastu, kā arī veido organizācijas kopējo tēlu ne tikai universitātē, bet arī ārpus tās. Komunikācijas virziena ikdienas darbos ietilpst arī dažādu relīžu un atskatu rakstīšana un informācijas apkopošana par studentiem saistošiem notikumiem, tai skaitā izmaiņām studiju procesos.

Komunikācijas virziens darbojas ciešā sadarbībā ar pārējiem Valdes virzieniem, nodrošinot vizuālo materiālu sagatavošanu, kā arī studentu informēšanu par gaidāmajiem pasākumiem. Visbiežāk sadarbība tiek veidota ar Kultūras un Sporta virzienu, ņemot vērā šo pasākumu biežumu. Cieša sadarbība tiek veidota ar RSU Komunikācijas departamentu. Tāpat arī tiek veidoti bilžu un/vai video atskati no pasākumiem, ko pēc tam iespējams nodot sadarbības partneriem vai atbalstītājiem.

Tāpat arī komunikācijas virziens sadarbojas ar dažādiem uzņēmumiem, lai izveidot reprezentējošos materiālus, ko izsniegt mūsu aktīvistiem vai viesiem, kā piemiņas dāvanu. Šajā gadā sadarbojamies ar papīrlietu uzņēmumu “Purpurs”, “Ideju Druka”, kā arī “PRO Baltic”!

Komunikācijas virziena vadītāja amata aprakstu lasi šeit.