Pārlekt uz galveno saturu
19
sep
-
20
sep
Jauno biedru seminārs
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007

Vēlies iesaistīties RSU Studējošo pašpārvaldē un būt daļa no tās, taču nejūties drošs, jo nezini ar ko sākt?

Piesakies ''Jauno biedru semināram'' un uzzini, kā tieši Tu vari piepildīt savu universitātes ikdienu ar jauniem piedzīvojumiem un būt daļa no RSU SP. Divu dienu semināra laikā iegūsi zināšanas par to, kas ir Padome, Valde, Domnieks, Senators, iepazīsi arī citus studējošos no dažādām fakultātēm, kā arī noteikti garantējam labi pavadītu laiku.

Pieteikuma anketu meklē sp.rsu.lv/jbs un tiekamies jau pavisam drīz!

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -