Pārlekt uz galveno saturu

Šogad pirmo reizi norisināsies RSU SP rīkots seminārs, kura mērķis ir iepazīstināt gan jau studentijā esošos, gan jaunos biedrus par to, kas ir Latvijas Studentu apvienība, kādi ir tās mērķi un kādas ir iespējas iesaistīties, tāpat arī tiks stāstīts par Studentu ekspertu tīklu un kā tieši Tu vari kļūt par daļu no tā!

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: