Pārlekt uz galveno saturu
11
Jūl
-
12
Jūl
Pārgājiens "Biezokņu divdiennieks"
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007


Kas ir Biezokņu divdiennieks? Tas ir pārgājiens, kas ilgst divas dienas biezokņos, ļaujot studējošajam izkāpt no savas komforta zonas, izaicināt sevi un patiesībā jau katram tas ir kaut kas cits - vienam iespēja savienoties ar dabu un savām saknēm, otram izpildāms punkts "Bucketlist" un trešajam kaut kas pilnībā citādāks un īpašs. Izvēlies, kas tas būs Tev, un piesakies!

ej.uz/BiezoknuDD


***

What is Biezokņu divdiennieks? It is a two-day hike, providing students with an opportunity to step out of their comfort zone, challenge themselves and actually for each and every person it is something different - for one it is a chance to join with nature and their roots, for another one it is one of many items in their bucket list and for the third one it is something completely individual and special. Choose what is it for You and apply!

ej.uz/BiezoknuDD

Atrašanās vieta kartē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -