Lepojamies!

Aizvadīta RSU Ginekoloģijas un dzemdniecības studentu zinātniskā pulciņa tiešsaistes olimpiāde “Zelta spogulis 2020”.

11. maijā tika aizvadīta ginekoloģijas un dzemdniecības olimpiāde “Zelta spogulis 2020”, kas pirmo reizi norisinājās tiešsaistē Zoom platformā. Studenti pārbaudīja savas zināšanas ginekoloģijā un dzemdniecībā, kā arī savu radošo pusi un zināšanas mākslā, mūzikā un ar nozari saistītos vēstures notikumos.

Kopumā olimpiādē piedalījās 35 Medicīnas fakultātes studenti no 2. līdz 6. studiju gadam. Šī gada olimpiādes laureātes bija:

• 1. vieta Elizabete Zaharāne (MF IV);
  • 2. vieta Madara Tēraudkalna (MF IV);
  • 3. vieta Arta Alksnīte (MF IV).

No sirds lepojamies ar visu dalībnieku sasniegumiem!

Par olimpiādes organizēšanu rūpējās Ginekoloģijas un dzemdniecības pulciņa vadītāja Ieva Pitkēviča un aktīvistes Anna Linda Upmale, Ulrika Ulla Andersone un Anna Pentjugova, pulciņa mentore Dr. Ināra Miltiņa un RSU Dzemdniecības un ginekoloģijas katedras vadītāja un valsts vadošā speciāliste ginekoloģijā Prof. Dace Rezeberga. Pateicamies RSU Studējošo pašpārvaldei par ilggadējo sadarbību un vērtīgo balvu sagādāšanu laureātiem!

Olimpiādes organizatori un dalībnieki atzinīgi vērtē spēju pielāgoties ārkārtas situācijai, olimpiādi organizējot tiešsaistē, un iespēju turpināt pulciņa ilggadējo tradīciju citā formātā.

Attēlā: Ginekoloģijas un dzemdniecības tiešsaistes olimpiādes “Zelta spogulis 2020” dalībnieki, organizatori un mācībspēki.

KOPBILDE.png