Viedoklis

29. maijā RSU SP Studentu mājā (Palasta ielā 3) norisinājās RSU Studējošo pašpārvaldes organizētais Akadēmiskais mini – seminārs, kas pulcēja vairāk kā 30 akadēmiskajā vidē ieinteresētus un zinātkārus jauniešus. Uz semināru ieradās gan Studiju gada vecākie, gan Fakultātes domnieki, kā arī tika aicināts ikviens RSU studējošais, kurš vēlējās uzzināt vairāk par RSU SP Akadēmisko virzienu un pilnveidot savas zināšanas par  akadēmiskās vides uzlabošanu.

Mini-semināra mērķis bija pilnveidot Studiju gada vecāko un Fakultāšu domnieku kompetences, ka arī sniegt jaunajiem un esošajiem Akadēmiskā virziena aktīvistiem ieskatu par to, kā darbojas Akadēmiskā virziena pārstāvji un kādas ir virziena aktualitātes. Semināra ietvaros dalībniekiem bija iespēja pilnveidot un koriģēt jau esošos Studiju gada vecāko un Fakultātes domnieku ceļvežus, kas ar atjaunotu un uztveramu informāciju tiks izstrādāti uz nākamo akadēmisko gadu.

Šis seminārs deva lielisku iespēja akcentēt akadēmiskajā vidē aktuālākās tēmas, tādēļ RSU SP vecbiedrs, 2017. gada SP priekšsēdētāja Natālija Šilova pastāstīja semināra dalībniekiem par etiķeti akadēmiskajā vidē. Lekcijas laikā studējošie uzzināja, cik svarīgs ir pirmais iespaids, kāds ir lietišķā apģērba kodekss, kā attieksme nosaka to, cik veiksmīgi studējošais var iekļauties jebkurā vidē un to, ka lietišķā komunikācija ir kas vairāk par tiešo komunikāciju “aci pret aci”, tā ir arī spēja sazināties e-pastiski un telefonsarunās.

RSU SP vēlas teikt lielu paldies visiem Akadēmiskā mini-semināra dalībniekiem!  Uz tikšanos Rudens  akadēmiskajā seminārā šī gada 5. un 6. oktobrī!