Iepazīstieties!

Kļūsti par mentoru!

Uzsākot studijas un ienākot universitātē pirmo reizi pirmkursnieks var justies nedaudz apmaldījies un nezināt daudzas studenta izdzīvošanai vajadzīgas lietas. Katrs studējošais ir pārdzīvojis savu pirmo studiju gadu un atceras cik grūti bija spert pirmos soļus. Ja arī Tu esi veiksmīgi ticis cauri pirmajam studiju gadam, tad kļūsti par mentoru un dalies savās zināšanās un pieredzē!

Kādi ir Mentora pienākumi?

• Iepazīstināt ar sevi un savas fakultātes akadēmisko personālu;

• Parādīt vai pastāstīt par svarīgākajām lokācijām studiju procesā (MITC, Anatomikums, Galvenās ēkas korpusi u.c.);

• Dot noderīgus padomus un zināšanas saistībā ar studijām (printēšanas pakalpojums, pieteikumi studentu servisā, bibliotēka un studiju materiālu avoti);

• Palīdzēt iejusties un sniegt palīdzīgu roku, kad tas vajadzīgs;

• Atbildēt uz pirmkursnieka jautājumiem;

• Iepazīstināt ar RSU piedāvātajām ārpus studiju aktivitātēm un RSU SP.

Ko iegūst Mentors?

• Gandarījumu

• Mentora prasmi

• Jaunus kontaktus un draugus

Palīdzi pirmkursniekiem izlauzties cauri studiju džungļiem un iejusties Rīgas Stradiņa universitātē! Piesakies mentors.rsu.lv!