RSU online radio

rsu baneris.png

Sagatavojies, jo jau 26. novembrī Tev pirmo reizi būs iespēja dzirdēt Rīgas Stradiņa universitātes radio, kas tapis sadarbībā ar “Uzņēmuma Online radio”! Arī Tev būs dota lieliska iespēja piedalīties RSU online radio satura veidošanā un baudīšanā!

Ikvienam studējošajam, docētājam, absolventam, darbiniekam būs iespēja iesūtīt sev tīkamas un mīļas dziesmas, ar kurām ir vēlme padalīties un kuras būtu jādzird visiem studiju biedriem un kolēģiem.

Saņemt sveicienus vienmēr ir patīkami, taču radio tiešraidē prieks ir divkāršojams! Tieši tāpēc ar RSU radio palīdzību jebkuram būs iespēja iepriecināt studiju biedrus ar sveicieniem radio tiešraidē.

Tāpat arī visiem interesentiem, kas jūtas drosmīgi, būs iespēja ierunāt personalizētu sveicienu. Kādēļ gan nedzirdēt savu balsi radio viļņos, vai ne tā?

Protams, personīgs sveiciens kādam studiju biedram vai kolēģim noteikti nav iedomājams bez veltītas dziesmas, tādēļ arī dziesmas izvēle būs Tavās rokās!

Bet ko gan darīt, ja nokavē tiešraidi? Nebēdā! Arhīvā vienmēr būs iespēja atrast un klausīties tiešraižu atkārtojumus, un pats galvenais – sev ērtā laikā un vietā!

Klausies tiešraides, piedalies radio zvanu spēlē un laimē lieliskas balvas!

Tiekamies radio viļņos jau 26. novembrī!

RSU RADIO baneris.png