Piesakies studentu zinātnisko pulciņu biedra statusam!

Izmanto iespēju pilnveidot un pierādīt sevi kā konkurētspējīgu un daudzsološu jauno zinātnieku 28 dažādos studentu zinātniskajos pulciņos!

SZP biedrs ir statuss, kas tiek piešķirts uz vienu akadēmisko studiju gadu, un šāds statuss drīkst būt ne vairāk kā divos pulciņos.

Ņemot vērā lielo pieteikumu skaitu uz SZP biedra statusu, iesūtītie pieteikumi tiek vērtēti punktu sistēmā. Ar punktu sistēmu un SZP nolikumu vari iepazīties ŠEIT. To, vai Tu būsi kļuvis par konkrētā pulciņa biedru, Tu uzzināsi līdz 20. septembrim!

Atceries! Jebkurš RSU studējošais var būt arī pulciņa apmeklētājs. Lai kļūtu par pulciņa apmeklētāju, nav nepieciešams aizpildīt anketu. Teorētiskās sēdes ir pieejamas visiem interesentiem, seko tām līdzi katra pulciņa Facebook lapās vai piesakies SZP sēžu kalendāram ŠEIT!