Pārlekt uz galveno saturu

Studentu zinātnisko pulciņu pieteikuma anketa biedra statusam (2020./2021. studiju gads)

Aizpildot šo anketu, Tu iesūti pieteikumu konkrētam Studentu zinātniskajam pulciņam (SZP), lai varētu kļūt par tā biedru. Par pulciņa biedru drīkst kļūt tikai RSU studējošais.

Pieteikuma anketu atļauts aizpildīt tikai vienu reizi!

SZP biedrs ir statuss, kas tiek piešķirts uz vienu akadēmisko studiju gadu, un šāds statuss drīkst būt ne vairāk kā divos pulciņos.
Pulciņa biedram ir jāapmeklē vismaz 75% pulciņa sēžu, jāuzstājas ar prezentāciju teorētisko sēžu laikā, kā arī ir iespēja apmeklēt visas konkrētā SZP praktiskās sēdes. Ja izpildīsi visus iepriekš minētos nosacījumus gada garumā, tad saņemsi sertifikātu, par to, ka pulciņā esi bijis biedra statusā.

Ņemot vērā lielo pieteikumu skaitu uz SZP biedra statusu, iesūtītie pieteikumi tiek vērtēti punktu sistēmā. Ar punktu sistēmu un SZP nolikumu vari iepazīties ŠEIT. To, vai Tu būsi kļuvis par konkrētā pulciņa biedru, Tu uzzināsi līdz 20. septembrim!

Atceries! Jebkurš RSU studējošais var būt arī pulciņa apmeklētājs. Lai kļūtu par pulciņa apmeklētāju, nav nepieciešams aizpildīt šo anketu. Teorētiskās sēdes ir pieejamas visiem interesentiem, seko tām līdzi katra pulciņa Facebook lapās vai piesakies SZP sēžu kalendāram ŠEIT!
Pieteikšanās ilgst līdz 13.09. plkst. 23.59!

Statusa ziņojums

Forma pagaidām slēgta.