Pārlekt uz galveno saturu

Seko aktualitātēm un darba laika izmaiņām šeit.

Copy of Copy of STUDENTU MĀJA (1).png

 

Rezervācijas pieteikšana

Šīs telpas ir iespējams izmantot ikvienam studējošajam, iepriekš tās rezervējot, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu, kas atrodama zemāk. Rezervācijas laikā iekļauj arī tehnisko laiku rezervācijas nepieciešamībām!

Pieejamās telpas un inventārs.

Studentu mājā ir pieejama plaša konferenču zāle, apspriežu zāle un virtuve, kur iespējams uzsildīt līdzpaņemto ēdienu un atstāt to īstermiņā ledusskapī. Tāpat tur atrodama tējkanna un kafijas aparāts, kā arī visi nepieciešamie trauki, lai patīkami nodrošinātu plānoto pasākumu. Informējam, ka tehniskais inventārs (tumbas, projektors u.c.) jārezervē atsevišķi un telpas netiek nodrošinātas ar tehnisko inventāru bez tā rezervācijas. Aptuvenā ietilpība: 50 personas.

IMG_20200526_160010.jpg
IMG_20200526_210034.jpgIMG_20200526_155929.jpgIMG_20200526_155957.jpg

RSU SP studentu māja atrodas Vecrīgā, Palasta ielā 3 (ieeja no Krastmalas puses)  ej.uz/RSUSPmaja. Piedāvājam rezervēt telpas priekš semināriem, sapulcēm un citiem pasākumiem jebkuram RSU studējošajam. Pirms rezervācijas aicinām iepazīties ar iekšējās kārtības noteikumiem!

Seko mums vietnē Facebook, lai uzzinātu visu aktuālo: https://www.facebook.com/RSUSPstudentumaja

Sīkāk par Studentu māju vari uzzināt pie RSU SP Sociālā virziena vadītājas vai Studentu mājas administratores , rakstot StudentuMajaatgmail[pnkts]com!

 

Piesaki savu rezervāciju ŠEIT