Finanses

Sociālā atbalsta finansējums

Sociālā atbalsta finansējums ir ideja, kas radusies 2020. gada nogalē pēc tajā laikā jau vairāk nekā pusgada attālinātām studijām un cīņu par studējošo atbalstu pandēmijas apstākļos. Kad ideja tika apstiprināta, sākās darba un plānošanas laiks, kā rezultātā 2021. gada 12. aprīlī tika izsludināta pirmā atvērtā pieteikšanās finansējumam.

Lai nodrošinātu atbalsta iespējas iespējami plašam lokam studējošo, Sociālo atbalstu var saņemt jebkurš RSU studējošais neatkarīgi no tā, vai studē maksas vai valsts apmaksātās studiju vietās. Šis finansējums ļauj palīdzēt studējošajiem nodrošināt kvalitatīvu un pieejamu studiju vidi RSU, atbalstot gan tehniskā nodrošinājuma iegādē studiju vajadzībām (piemēram, web kamera), kas ir īpaši aktuāli attālināto studiju laikā, gan veselības pakalpojumu vai aprīkojuma finansēšanā, kas saistīti ar studiju vides pieejamības uzlabošanu vai kvalitātes celšanu (piemēram, briļļu vai ergoterapeitiska paliktņa iegāde, ergoterapeita apmeklējums).

Lai racionāli un godīgi vadītu pieteikumu izvērtēšanu, uz gadu tikusi sastādīta atbalsta piešķiršanas Komisija, pārstāvot gan RSU SP Valdi un Padomi, gan arī Finanšu administratora amatu. Pieteikumu izskatīšanas laikā, individuāli izskatot un izvērtējot atbalsta nepieciešamību un tēriņu apmēru, Sociālā atbalsta finansējums var tikt piešķirts līdz 150 eiro. Pašlaik izsludinātā pieteikšanās norisināsies līdz 16. jūnijam.

Lai pieteiktos atbalstam, noteikti vispirms iepazīsties ar Sociālā atbalsta finansējuma piešķiršanas nolikumu, kuru atradīsi ŠEIT, un, kad esi sastādījis pieteikumu ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem, sūti to RSU SP Sociālā virziena vadītājai Alisei Agnesei Rozentālei uz e-pasta adresi AliseAgnese[pnkts]Rozentaleatrsu[pnkts]lv. Kā arī, ja rodas kādas neskaidrības, nekautrējies vaicāt!

RSU SP tic, ka ikkatram centienam mazināt Covid-19 radītās sekas studentijas vidē un atbalstīt pēc iespējas dažādus studiju kvalitāti ietekmējošus faktorus ir liela nozīme, tāpēc no sirds ceram, ka šis atbalsts sniegs studējošajiem nepieciešamo atbalstu un motivēs sekmēt rezultātus un sasniegt mērķus!