Pārlekt uz galveno saturu
Atskati

RSU studenti kopā par mentālo veselību: Mental Health Week’25

No 7. līdz 10. oktobrim RSU studenti tika aicināti veltīt mirkli sev un pievērst uzmanību savai mentālajai labsajūtai. Nedēļas laikā tika piedāvāta īpaša podkāstu sērija sadarbībā ar studentu mediju “Skaļāk”, kurā vieslektori runāja par digitālo nogurumu, prokrastināciju, attiecībām, stresu un mentālās veselības stigmatizāciju.

Nedēļas kulminācija notika klātienes seminārā jaunajā lokācijā - Ezīša Kofijšopā. Pasākuma dalībnieki piedalījās aktīvās aktivitātēs, klausījās iedvesmojošās lekcijās un veidoja kontaktus ar citiem studentiem. Lektori no RSU Karjeras atbalsta un labbūtības centra, kā arī Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas dalījās pieredzē par mentālo veselību un pašaprūpi.

Pasākums tapis, pateicoties sirsnīgai un enerģiskai komandai - projekta vadītājai Marijai Elizabetei Šneiderei, koordinatorei Evitai Gorenko, podkāstu īstenotājam Rinaldam Kravainim, vizuālās identitātes autorei Asnātei Jansonei un Zanei Apelei, dalībnieku koordinatorei Džilianai Heinrihsonei un lektoru koordinatorei Karīnai Romašenokai, aktivitāšu organizatoram Kristeram Staunem, tehniskajam atbalstam Mārim Galeniekam un Tomasam Krastiņam, kā arī sponsoru piesaistītājiem Beatrisei Kalnciemai, Martai Tarvānei un Jurim Gavaram.

Mental Health Week’25 bija ne tikai par lekcijām - tas bija par kopības sajūtu, iedvesmu rūpēties par sevi un viens otru, kā arī par praktisku soļu meklēšanu mentālās veselības uzlabošanai.

Īpašs paldies fotogrāfam Rihardam Slišānam, kurš iemūžināja semināra spilgtākos mirkļus. Visas fotogrāfijas vari apskatīt ŠEIT.