Pārlekt uz galveno saturu

International Student Conference "Health and Social Sciences"

2021.gada 22. un 23.martā notiks Rīgas Stradiņa universitātes International Student Conference “Health and Social Sciences” 2021. Zinātniskā konference norisinās jau kopš 1950.gada un šobrīd ir kļuvusi par vienu  no lielākajām studentu konferencēm Ziemeļeiropā. Šajā gadā tā atzīmēja apaļo 70 gadu jubileju, ko pat globālās pandēmijas ierobežojumi nespēja iztraucēt, kas rezultējās ar to, ka ISC bija pirmā zinātniskā konference Eiropā tiešsaistes formātā un pulcēja vairāk kā 3000 dalībnieku.

2021.gada konference saviem dalībniekiem piedāvās modernu un laikmetam atbilstošu formātu ar iespējām piedalīties gan klātienē, gan arī vērot visas konferences sekcijas tiešsaistes formātā!
Zinātniskā programma ir piemērota veselības bloka un sociālo zinātņu studējošajiem, lai ikviens students no visas pasaules varētu apmainīties ar savu pieredzi un zināšanām, prezentējot savu veikumu komisijas priekšā. Konferencē piedalīsies lektori no dažādām pasaules valstīm, kas ir savas nozares spilgtākie pārstāvji. Bez darbu aizstāvēšanas pie starptautiska mēroga žūrijas, būs iespēja piedalīties arī Mastershop darbnīcās, kuru laikā būs iespējas pilnveidot savas praktiskās un teorētiskās zināšanas dažādās jomās.

Tiekamies jau martā!

ISC2021-Homepage-Cover (2).jpg